Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

226ers

226ers Energy Mandarine 1kg

  • 226ers Energy Mandarine 1kg
  • 226ers Energy Mandarine 1kg

226ers Energy Mandarine 1kg

Opis produktu 226ers Energy Mandarine 1kg

wysokiej napój energetyczny w węglowodany czystego węgla z mniejszą ilością soli mineralnych niż napój izotoniczny. Zawiera małe ilości soli mineralnych i nie zmienia znacząco osmolarność amylopektyny używany jako hydrat węgla, powodując natychmiastowe zastąpienie złoża glikogen szybkiego opróżniania żołądka.

Zapewnia również:

Cechy:

L karnityna: Poprawia metabolizm tłuszczów, zachowując jak najwięcej glikogenu oraz przedłużenia okresu wykonania.

Tauryna: Działa jako środek rozszerzający naczynia poprawę transportu tlenu i substancji odżywczych do tkanek mięśniowych i innych narządów.

Naturalne aromaty.


Dodatkowo, 226ers Energy Mandarine 1kg w kategorii zdrowie i odżywianie z naszego sklepu online fitness, znajdziesz inne powiązane produkty Suplementy sportowe. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki 226ers, w traininn, znajdziesz produkty fitness, które również Cię zainteresują. 226ers koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia fitness zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy 226ers Energy Mandarine 1kg

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij