Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas 36 Zero Trainer

  • adidas 36 Zero Trainer
  • adidas 36 Zero Trainer
  • adidas 36 Zero Trainer

adidas 36 Zero Trainer

Opis produktu adidas 36 Zero Trainer

Adidas 36Zero Suspension Trainer jest idealnym sprzętem przydatności do pracy całe ciało bez potrzeby podnoszenia ciężkich. Wykorzystując szereg różnych załączników z pierścienie, klocki, paski i uchwyty AB, można wykonać wiele ćwiczeń górnych i dolnych ciała.

COACH mówi:

Zawieszony szkolenia masy ciała jest jednym z najnowszych, najbardziej radykalnych i innowacyjnych rodzajów ćwiczeń, które możesz zrobić, aby poprawić siłę, moc i zwinność, równowaga. Adidas 36Zero zawiera wszystko, czego potrzeba, aby użyć masy ciała trenować górną część ciała, tułów, rdzeń i cały obniżyć ciało. Uniwersalna kotwa pozwala zamocować zarówno poziomo jak i pionowo. uchwyty i pasy nożne są szybko i łatwo wymienić na szybkim i skutecznym klimatyzacji mięśni HIIT (HIIT). Ab Pasy do intensywnych ćwiczeń ukierunkowanych brzusznej.

DO być najlepszym:

: Skorzystaj z każdego innego zajęcia, aby upewnić się, pracują inny zestaw mięśni w każdej sesji ćwiczeń. Wzmocnienie podstawowej jest ważnym fundamentem siły w innych obszarach. Przełączanie pomiędzy przysiadu, pistolet przysiadu i szczupaki dać podstawowej urozmaicony trening.

PLAN TRENINGOWY:

Plan szkoleń 36Zero pozwala na użycie masy ciała jak odporność wziąć swój trening na wyższy poziom. Oferuje on szereg postępowych treningów, które zawierają proste, ale skuteczne ruchy, które rzucają wyzwanie organizmu mobilność, trwałość, wytrzymałość i wybuchowość. Dowiedz się więcej na temat tego szkolenia progressive poniżej.Płyta 36Zero planu treningowego składa się z czterech faz. Aby plan bezpieczne, skuteczne i przyjemne, każdy etap powinien zostać zakończony w zamierzonym celu.

faza 1:

Faza pierwsza wprowadza podstawowe ruchy, które pomogą Ci zbudować silną, stabilną tułowia fundament wszelkiego ruchu-poprawić swoją zdolność do poruszania się i wykonywania skutecznie. Będzie to szczególnie pomocne w późniejszych fazach, gdy treningi stają się trudniejsze.

faza 2:

Każdy ma dominującą stroną ciała. progresje ruchu w tej fazie zakwestionować prawa i lewa strona ciała niezależnie. Pomaga to każda strona sprawniej poruszać się na własną rękę i poprawia w jaki sposób całe ruchy ciała poprzez zmniejszenie nierównowagi mięśniowej.

Faza 3:

Trzecia część tego planu kwestionuje solidne podstawy, które zostały wybudowane w poprzednich fazach z różnych ruchów, które trenują swoje ciało z każdej strony. Faza ta pomaga utrwalić stabilność organizmu i wytrzymałości.

Faza 4:

W końcowej fazie ćwiczenia będzie wyzwaniem poruszać się szybciej od jednego ćwiczenia do następnego i zmuszać się do utrzymania odpowiedniej formie przez cały czas. Faza ta pomoże Ci zwiększyć wytrzymałość mięśni i układu krążenia.

Cechy:

Wszechstronne i regulowane mocowanie

4 oddzielne załączniki

Pierścienie, pasy, paski ręka stopa i pasy ab

Zatrzaskowy uchwyt interchange


Jeśli szukasz sklepu internetowego specjalizującego się w sprzęcie fitness, odkryj traininn. Jako autoryzowaneg dystrybutor adidas , wszystkie nasze produkty fitness posiadają pełną gwarancję producenta adidas. Lubisz adidas 36 Zero Trainer? Wybierz jedną z naszych kategorii Sprzęt treningowy i odkrywaj szereg produktów Sprzęt treningowy. Aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, należy skontaktować się z naszym zespołem za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nie czekaj dłużej!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Impresje

-

Bezpiecznie, otrzymałem paczkę. Patrzymy w przyszłość szkolenia. Nastąpiła pomyłka w adresie. Po raz kolejny przed wysłaniem, to jest mile widziane, jeśli Moraere wglądu.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij