Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas 6 feet Straight Bar 182 cm

adidas 6 feet Straight Bar 182 cm

  • adidas 6 feet Straight Bar 182 cm
  • adidas 6 feet Straight Bar 182 cm
  • adidas 6 feet Straight Bar 182 cm

adidas 6 feet Straight Bar 182 cm

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas 6 feet Straight Bar 182 cm

Mocna, trwała konstrukcja obrabiane stali wykończona maszyna cięcia sekcji strony radełkowana uchwytu. obroże lock spin zapewnić bezpieczny montaż i maszyna przestrzeń ładunkową dla płyt wagi. Nadaje się do wszystkich płyt 25mm waga.

Cechy:

Chromowane wykończenie

Wytrzymała konstrukcja stalowa stałe

obroże spin lock


Zamawiaj adidas 6 feet Straight Bar 182 cm, korzystając z naszej oferty Kulturystyka i kolekcji Bary i wagi. Zapoznaj się z produktami fitness na traininn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie fitness. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Bary i wagi w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie traininn!

Cechy adidas 6 feet Straight Bar 182 cm

Diameter

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności