Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas 7 feet Olympic Bar 213 cm

  • adidas 7 feet Olympic Bar 213 cm
  • adidas 7 feet Olympic Bar 213 cm

adidas 7 feet Olympic Bar 213 cm

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas 7 feet Olympic Bar 213 cm

Olympic bar nie jest tylko bar, to jest element mechaniki precyzyjnej. Specjalnie zaprojektowany, aby zmniejszyć siłę skrętną, końce paska mają metalowe tulejki na łożyskach kulkowych zamontowanych wewnątrz, aby umożliwić płytki waga spin gdy pasek jest podnoszony szybko.

DO być najlepszym:

Praktykowanie klasyczne wyciągi takie jak przysiady, martwy ciąg, wyciskaniu, czyste i prasy narazi swoje ciało do niezwykle wydajne i produktywne wzorca ruchu. 6 8 powtórzeń z 75 80% swojego 1RM (patrz poniżej) pomoże Ci uzyskać rozmiaru podczas gdy 15 20 powtórzeń z ok 80% z was Największy ciężar będzie pracować nad opracowaniem chude zdefiniowane mięśnie.

COACH mówi:

Jeśli mają na celu rozwinąć siłę, najpierw trzeba wiedzieć, co 1RM (1 Rep Max) jest ów w przeważającej masie, które można podnieść dla jednego powtórzenia na każde ćwiczenie w swoim programie. Kiedy wiesz, to można wtedy wyszło procenty każdego maksymalnie wykorzystać jako wyzwań treningowych.

UWAGI autora:

bary Konkurencja ważą 3 4 razy tyle naszego baru treningowym adidas jednak mamy wciąż inżynierii każdy pasek wykazują subtelną równowagę pomiędzy sztywnością i flex. Sztywność daje poczucie zaufania w barze podczas ponownego podnoszenia ciężarów podczas flex pozwala uzyskać pożądany uczucie wirowania od tulejek kiedy bicz napowietrznej bar na szybkości.

Cechy:

chromowane wykończenie

wytrzymała konstrukcja stalowa stałe

zacisk sprężynowy obroże

Specyfikacja:

waga 20 kg


Wszystkie produkty fitness z kategorii Bary i wagi mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W traininn znajdziesz szeroki wybór Sprzęt do treningu produktów od adidas. adidas 7 feet Olympic Bar 213 cm w cenie 192.45 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy adidas 7 feet Olympic Bar 213 cm

Średnica

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij