Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Ankle And Wrist Weights 2 x 0.5 Kg

  • adidas Ankle And Wrist Weights 2 x 0.5 Kg
  • adidas Ankle And Wrist Weights 2 x 0.5 Kg

adidas Ankle And Wrist Weights 2 x 0.5 Kg

Opis produktu adidas Ankle And Wrist Weights 2 x 0.5 Kg

Miękkie, dotykowe i wygodne ARENT słowa, które zwykle kojarzy się ze sprzętem fitness, ale uważamy, że powinno się zmienić. Podobnie jak wszystkie urządzenia to działa tylko wtedy, gdy go używać, więc tworząc najbardziej przyjazny dla użytkownika produkt wszystko co musisz zrobić, to należy ją owinąć wokół kostki i przenieść! Gdy noszone wokół kostki te stosunkowo lekkie ciężary są ustawione daleko od środka ciężkości, a to oznacza, że ​​zachęcają one swoje mięśnie do większej aktywności, podczas gdy jesteś w ruchu.

Cechy:

Bezpieczna blokada mechanizmu regulowane na rzep

Miękkie tkaniny i neoprenu konstrukcja dla większego komfortu

Jeden rozmiar pasuje albo nadgarstki lub kostki

2 x 0,5 kg


Nie czekaj dłużej i kupuj adidas Ankle And Wrist Weights 2 x 0.5 Kg - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na traininn znajdziesz inne produkty Balasty w kategorii Sprzęt do treningu, co dopełni twój zakup. Kupuj adidas Ankle And Wrist Weights 2 x 0.5 Kg i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Balasty i wybrać coś dla siebie.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij