Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Dumbbell 7.5 Kg

  • adidas Dumbbell 7.5 Kg
  • adidas Dumbbell 7.5 Kg
  • adidas Dumbbell 7.5 Kg

adidas Dumbbell 7.5 Kg

Opis produktu adidas Dumbbell 7.5 Kg

Zestaw obciążników to idealne rozwiązanie, aby mieć w swoim arsenale treningu siłowego. Oferuje duży wybór na treningi, korzystanie z hantlami mogą być dostosowane do specyficznych celów szkoleniowych i niemal każde zadanie wykonać ze sztangą może być prawdopodobne, wykonywane przy użyciu hantli.

Zakres adidas stalowe Hantle są dostępne w różnych przyrostowych ciężarach od 20 do 7,5 kg, zapewniając, że przejście od jednego do drugiego wagi jest wystarczająco duża, aby stymulować mięśnie inaczej, ale nie tak duże, że jest to zbyt trudne (choć opt do 7,5 kg, jeśli szukasz tego wyzwania!) z tych ciężarków ręcznych, wybrać ciężar najlepsze dla Ciebie i Twojego programu treningowego.

Czarne wykończenie farbą proszkową matowy jest trwały, trzymając hantle w doskonałym stanie do ciężkich, nadmiernego użycia.

Cechy:

7,5 kg stali hantli

Przyrostowe ciężary dostępne w przedziale: 20 7.5kg (w 20 krokach)

Lakier proszkowy czarny matowy wykończenie ochrony i odporność na uderzenia


adidas Dumbbell 7.5 Kg jest idealny, by dopełnić twój sprzęt fitness. W twoim sklepie online traininn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na traininn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym fitness znajdziesz inne produkty fitness dopełniające adidas Dumbbell 7.5 Kg.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij