Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas hardware

adidas hardware Dumbbell 7.5 Kg

adidas hardware Dumbbell 7.5 Kg

  • adidas hardware Dumbbell 7.5 Kg
  • adidas hardware Dumbbell 7.5 Kg
  • adidas hardware Dumbbell 7.5 Kg

adidas hardware Dumbbell 7.5 Kg

Opis produktu adidas hardware Dumbbell 7.5 Kg

Zestaw obciążników to idealne rozwiązanie, aby mieć w swoim arsenale treningu siłowego. Oferuje duży wybór na treningi, korzystanie z hantlami mogą być dostosowane do specyficznych celów szkoleniowych i niemal każde zadanie wykonać ze sztangą może być prawdopodobne, wykonywane przy użyciu hantli.

Zakres adidas stalowe Hantle są dostępne w różnych przyrostowych ciężarach od 20 do 7,5 kg, zapewniając, że przejście od jednego do drugiego wagi jest wystarczająco duża, aby stymulować mięśnie inaczej, ale nie tak duże, że jest to zbyt trudne (choć opt do 7,5 kg, jeśli szukasz tego wyzwania!) z tych ciężarków ręcznych, wybrać ciężar najlepsze dla Ciebie i Twojego programu treningowego.

Czarne wykończenie farbą proszkową matowy jest trwały, trzymając hantle w doskonałym stanie do ciężkich, nadmiernego użycia.

Cechy:

7,5 kg stali hantli

Przyrostowe ciężary dostępne w przedziale: 20 7.5kg (w 20 krokach)

Lakier proszkowy czarny matowy wykończenie ochrony i odporność na uderzenia


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na adidas hardware Dumbbell 7.5 Kg! Pomyśl o traininn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania fitness. traininn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak adidas hardware. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Kulturystyka .

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności