Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Elite Weight Plate 10 Kg 25 mm

  • adidas Elite Weight Plate 10 Kg 25 mm
  • adidas Elite Weight Plate 10 Kg 25 mm
  • adidas Elite Weight Plate 10 Kg 25 mm

adidas Elite Weight Plate 10 Kg 25 mm

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas Elite Weight Plate 10 Kg 25 mm

Chociaż narzędzie wyboru dla konkurencyjnych ciężarowców i ciężarowców olimpijskich, szkolenia brzana jest idealną metodą zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych. Podnosząc sztangę załadowaną wagi ciężkiej jest prawdziwym sprawdzianem wytrzymałości i siły.

Cechy:

Solidna stalowa 10 kg Waga Plate

25mm Otwór aby zmieściły się na standardowych sztangi

Malowana proszkowo oprzeć wpływ i chronić podłogę


Czy szukasz produktów fitness marki adidas? Na traininn, w sklepie online fitness , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów fitness, m.in adidas Elite Weight Plate 10 Kg 25 mm. W tym momencie adidas Elite Weight Plate 10 Kg 25 mm jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla fitness i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy adidas Elite Weight Plate 10 Kg 25 mm

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności