Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas hardware

adidas hardware Essential Gloves

adidas hardware Essential Gloves

  • adidas hardware Essential Gloves
  • adidas hardware Essential Gloves
  • adidas hardware Essential Gloves
  • adidas hardware Essential Gloves

adidas hardware Essential Gloves

Opis produktu adidas hardware Essential Gloves

Przegląd: Rękawice adidas olejki adidas zostały zintegrowane technologie, aby pomóc CLIMALITE knot wilgoć i trzymać ręce wygodne w całym treningu.

Aby być najlepszym: Nosić rękawice podczas i treningu, aby dodać dodatkową przyczepność do bardziej efektywnego treningu.

Trener mówi: Niektórzy ludzie wydają się myśleć, że szorstka skóra na rękach to odznaka honorowa, która wynika z podnoszenia ciężarów w siłowni my nie iść z tym, tak na górze daje pewny chwyt na ciężarów, noszenie tych rękawic pomoże masz sylwetkę sportowca, bez nieprzyjemnych skutków ubocznych.

Uwagi autora: Jak wszystkie adidas rękawice, projektowanie naśladuje palm anatomii dłoni, aby upewnić się, że ma na sobie rękawice zwiększa tylko wydajność, a nie utrudniać ją.

Cechy:

Spadek i płaskie, 3 x 3 ustawienia nachylenia, a pozycja posiadacze bar

Lat i kaznodzieja załączniki curl

Leg Curl i przedłużacz

Składa się na płasko do przechowywania


Dodatkowo, adidas hardware Essential Gloves w kategorii Ochrona z naszego sklepu online fitness, znajdziesz inne powiązane produkty Rękawice fitness . Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki adidas hardware, w traininn, znajdziesz produkty fitness, które również Cię zainteresują. adidas hardware koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia fitness zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy adidas hardware Essential Gloves

Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Buenos rękawiczki siłownia i bieganie

-

Dobry Bardzo szczęśliwy dla kupujących

Dobre rękawiczki fitness

-

Są bardzo dobre i dobre ceny

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności