Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Gymball 75 Cm

  • adidas Gymball 75 Cm
  • adidas Gymball 75 Cm

adidas Gymball 75 Cm

Opis produktu adidas Gymball 75 Cm

Gymball ma do zaoferowania delikatną równowagę między wsparciem i niestabilności, gdy piłka jest zbyt sztywne lub zbyt miękkie to efekty na podstawowej stabilizujące mięśnie będzie zagrożona. W adidas Gymballs wszystkie wykonywania tych optymalnym poziomie.

Ten szczególny Gymball został wyprodukowany z materiału anty rozerwanie dla zwiększenia bezpieczeństwa i posiada podwójny uchwyt tekstury dodatkową stabilność. 75cm w średnicy, gymball jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, 6 '2 "lub wyższy - to jest ważne, aby wiedzieć, kiedy wybierając gymball a kolana powinny być umieszczone tylko trochę niższa od miednicy do kąta 90 stopni.

Zwiększenie efektów codziennym treningiem, gymball służy do utrzymania równowagi, z ciałem pracy różne grupy mięśni, które nie byłyby aktywne podczas ćwiczeń na płaskiej powierzchni. Nadaje się do sit ups, pleców ćwiczenia, rozciąganie i pracy oporu, adidas Gymball to musi mieć akcesoria fitness w swojej kolekcji i pochodzi z niezbędną pompą ręczną.

65cm Gymball wyposażony 55cm i 65cm wraz wersjach (sprzedawane oddzielnie) w zakresie sprzętu adidas Training Halowych.

Cechy:

Pomarańczowy Gymball z podwójnym uchwytem tekstury dla dodatkowej stabilności

Anti materiału wybuch

75cm średnicy idealna dla użytkowników 6 '2 "(188cm) lub wyższy.


adidas Gymball 75 Cm jest protuktem związanym z kategori? Fitballs oraz należy do kategorii Sprzęt do treningu wyselekcjonowanej dla fitness, traininn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności traininn. Jakie są korzyści adidas Gymball 75 Cm? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest fitness.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij