Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas hardware

adidas hardware Jump Rope

adidas hardware Jump Rope

adidas hardware Jump Rope

  • adidas hardware Jump Rope
  • adidas hardware Jump Rope
  • adidas hardware Jump Rope
  • adidas hardware Jump Rope
  • adidas hardware Jump Rope

adidas hardware Jump Rope

Opis produktu adidas hardware Jump Rope

Skakanka jest bardzo skutecznym sposobem na poprawę kondycji, wytrzymałość, zwinność i koordynację. 3M regulowany skakanka z adidasa jest wykonany z wysokiej prędkości kabla drutu 4mm i zintegrowanych łożysk kulkowych ze stali nierdzewnej dla sprawnego transition.With zwiększonej prędkości, wkrótce odczuwać pieczenie w ramionach i barkach, tonowanie przy jednoczesnej poprawie cardio wytrzymałość. Jak twoje ramiona zużywają się najpierw przed nogami, zaczyna się zmęczenia i miss skok - dlatego adidas skakanka wykonana jest z lekkich, ergonomicznymi uchwytami do zapewnienia można przejść z precyzją, trzymając ramiona aktywny, ale nie przepracowany.

Cechy:

3m regulowana długość

Wysoka prędkość drutu kabel 4mm

Lekkie, ergonomiczne uchwyty


Jeśli szukasz dobrej jakości Pomijanie liny artykułów, to nasza oferta Pomijanie liny z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy adidas hardware Jump Rope, w cenie 23.45 $. traininn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt fitness w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa adidas hardware Jump Rope, dopasujemy cenę!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności