Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Neoprene Dumbbell Set 16 Kg

  • adidas Neoprene Dumbbell Set 16 Kg
  • adidas Neoprene Dumbbell Set 16 Kg
  • adidas Neoprene Dumbbell Set 16 Kg

adidas Neoprene Dumbbell Set 16 Kg

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas Neoprene Dumbbell Set 16 Kg

Zestaw ciężarków jest idealnym rozwiązaniem dla niektórych osób, ponieważ ich mocne i słabe strony oznacza to, że po prostu nie mogę korzystać z tych samych ciężarów rozmiar dla wszystkich różnych ćwiczeń. Przyrost 1 kg zapewnia, że ​​przejście z jednej wagi do następnego wystarczy stymulować mięśnie inaczej duże, ale nie tak duże, że jest to zbyt trudneCechy:


Anti konstrukcja rolki trójkąt na bezpieczniejszy wykonywania

Powłoka z neoprenu do ochrony i odporności na uderzenia

Budowa trwała ciężkich żelaza


Zamierzasz kupić adidas Neoprene Dumbbell Set 16 Kg? Wszystkie produkty adidas mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie adidas Neoprene Dumbbell Set 16 Kg i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na traininn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów fitness.

Cechy adidas Neoprene Dumbbell Set 16 Kg

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności