Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Neoprene Dumbbell Set 16 Kg

  • adidas Neoprene Dumbbell Set 16 Kg
  • adidas Neoprene Dumbbell Set 16 Kg

adidas Neoprene Dumbbell Set 16 Kg

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas Neoprene Dumbbell Set 16 Kg

Zestaw ciężarków jest idealnym rozwiązaniem dla niektórych osób, ponieważ ich mocne i słabe strony oznacza to, że po prostu nie mogę korzystać z tych samych ciężarów rozmiar dla wszystkich różnych ćwiczeń. Przyrost 1 kg zapewnia, że ​​przejście z jednej wagi do następnego wystarczy stymulować mięśnie inaczej duże, ale nie tak duże, że jest to zbyt trudneCechy:


Anti konstrukcja rolki trójkąt na bezpieczniejszy wykonywania

Powłoka z neoprenu do ochrony i odporności na uderzenia

Budowa trwała ciężkich żelaza


W tym momencie, adidas Neoprene Dumbbell Set 16 Kg jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W traininn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Sprzęt do treningu i w kategorii Hantle. Posiadamy szeroki wybór Hantle dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy adidas Neoprene Dumbbell Set 16 Kg

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij