Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Push up Bars

adidas Push up Bars

adidas Push up Bars

  • adidas Push up Bars
  • adidas Push up Bars
  • adidas Push up Bars
  • adidas Push up Bars
  • adidas Push up Bars

adidas Push up Bars

Opis produktu adidas Push up Bars

Przegląd:

pompek są jednym z najlepszych ćwiczeń do tworzenia siły i mocy w klatce piersiowej, ramionach i rękach tych push up barów pozwalają uzyskać niższy w pozycji prasowej, która przekłada się na większy zakres ruchu w stawie barkowym ..... i oznacza, że ​​podczas pracy mięśni piersiowych klatki piersiowej trudniej

Aby być najlepszym:

Przełączanie pomiędzy zbliżeń uchwyt do pchania trafić triceps i szeroki chwyt kierować skrzynię.

Trener mówi:

Lubię sposób w jaki je utrzymać stawu nadgarstkowego w pozycji neutralnej, a nie inne, to jest dobre, ponieważ zawsze jesteś zamiar uzyskać lepsze rezultaty, gdy stawy są ułożone w jednej linii, a nie zachwiał.

notatki autora:

Nasi testerzy są nasi najwięksi fani, jak i najbardziej wymagających krytyków tak kochamy go, gdy pochodzą one z ćwiczeń, że nie przedstawiłem nawet nie pomyślał o. Spróbuj spada w dół a następnie w drodze powrotnej się podnieść jedną rękę nad ziemią (należy chwycić push up bar) i udać się do ułożenia superman, spadnie z powrotem na dół, a następnie na kolejnej rep podnieść drugą rękę.

Cechy:

Lekkie, bez poślizgu projekt

wygodny uchwyt uchwyt Dodano pianka

Podwyższone zwiększa zakres projektowania push up


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o adidas Push up Bars lub innych produktach marki adidas w kategorii Akcesoria treningowe w traininn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport fitness z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Swivel push ups, możesz wybrać produkty fitness od adidas, jednej z największych marek w branży.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij