Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Solid Olympic Curl Bar 120 cm

  • adidas Solid Olympic Curl Bar 120 cm
  • adidas Solid Olympic Curl Bar 120 cm
  • adidas Solid Olympic Curl Bar 120 cm

adidas Solid Olympic Curl Bar 120 cm

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas Solid Olympic Curl Bar 120 cm

Przegląd ... An Olympic bar nie jest tylko bar jest to element mechaniki precyzyjnej. Specjalnie zaprojektowany, aby zmniejszyć siłę skrętną, końce paska mają metalowe tulejki na łożyskach kulkowych zamontowanych wewnątrz, aby umożliwić płytki waga spin gdy pasek jest podnoszony szybko. Solid Olympic Curl Bar znajduje się w połowie długości bar z pół konfiguracji młota rękojeści zaprojektowane specjalnie do pracy biceps, przedramiona i przednie deltoids. Hammer przyczepność jest uważane za optymalne ułożenie dłoni kierować mięśnie biceps podczas curl, wiersz i rozwałkować ruchów. Aby być najlepszym ... Izolowanie biceps, trzymając łokcie mocno pociągnął w organizmie jednocześnie zwijając pasek i maksymalizacji obrotowe końcówki do baru poprzez umożliwienie szybszego podnoszenia ruchu. Gdy siedząc, chude lekko do przodu, aby wstępnie załadować mięśnie. Jeśli jesteś workign na 21s (gdzie można tylko wykonać mały ruch) upewnij się, że podczas wykonywania pełnego zakresu zestaw, który na pewno zakończyć każde powtórzenie. Trener mówi ... Twoje mięśnie biceps są w przybliżeniu jedna trzecia średnicy ramienia, ale wiemy, że faceci lubią dać te pistolety trochę więcej uwagi, tak to zrobić; rozszerzeniem z kilkoma pełnymi loki zasięgu następuje bezpośrednio po przez push up (podwójne powtórzeń na pompek becasue klatka piersiowa jest także w działaniu. notatki Designer ... Wszystko ......

Cechy:

chromowane wykończenie z końcówkami obrotowymi

wytrzymała konstrukcja stalowa stałe

Płyta zawiera 2 obroże waga


Wszystkie produkty fitness z kategorii Bary i wagi mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W traininn znajdziesz szeroki wybór Kulturystyka produktów od adidas. adidas Solid Olympic Curl Bar 120 cm w cenie 117.95 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy adidas Solid Olympic Curl Bar 120 cm

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności