Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Weight Plate 1.25 Kg 25 mm

  • adidas Weight Plate 1.25 Kg 25 mm
  • adidas Weight Plate 1.25 Kg 25 mm
  • adidas Weight Plate 1.25 Kg 25 mm

adidas Weight Plate 1.25 Kg 25 mm

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas Weight Plate 1.25 Kg 25 mm

Waga nie musi być po prostu praktyczna; mogą również być oszałamiające pod względem estetycznym. Płyty elitarne są formowane z gumowego materiału mieszanego, aby były trwałe i dynamiczne, a następnie mają płytę Uretan zamontowaną pośrodku każdej tarczy. Nie tylko wygląda oszałamiająco, ale także zwiększa trwałość.

Cechy:

Nie rdzewieje odlewane materiały

Dostępne z 25 mm lub

Otwór pod sztangę o średnicy 30 mm


Jeśli szukasz dobrej jakości Bary i wagi artykułów, to nasza oferta Bary i wagi z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy adidas Weight Plate 1.25 Kg 25 mm, w cenie 3.95 $. traininn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt fitness w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa adidas Weight Plate 1.25 Kg 25 mm, dopasujemy cenę!

Cechy adidas Weight Plate 1.25 Kg 25 mm

Diameter

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności