Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas hardware

adidas hardware Weight Plate 10 Kg 25 mm

adidas hardware Weight Plate 10 Kg 25 mm

  • adidas hardware Weight Plate 10 Kg 25 mm
  • adidas hardware Weight Plate 10 Kg 25 mm
  • adidas hardware Weight Plate 10 Kg 25 mm

adidas hardware Weight Plate 10 Kg 25 mm

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas hardware Weight Plate 10 Kg 25 mm

Waga neednt być tylko praktyczne; mogą być również estetycznie oszałamiające. Elity płyty są formowane z gumy materiału złożonego, aby były trwałe i dynamiczne to mają płytę uretanowy zamontowany w środku każdego dysku. To nie tylko oszałamiający wygląd, ale także zwiększa trwałość.Cechy:


Lanego materiału non rdzy

Dostępny z 25mm lub

Otwór 30mm sztangi


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na adidas hardware Weight Plate 10 Kg 25 mm! Pomyśl o traininn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania fitness. traininn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak adidas hardware. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Kulturystyka .

Cechy adidas hardware Weight Plate 10 Kg 25 mm

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności