Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Home Rig

adidas Home Rig

adidas Home Rig

adidas Home Rig

adidas Home Rig

adidas Home Rig

adidas Home Rig

adidas Home Rig

adidas Home Rig

  • adidas Home Rig
  • adidas Home Rig
  • adidas Home Rig
  • adidas Home Rig
  • adidas Home Rig
  • adidas Home Rig
  • adidas Home Rig
  • adidas Home Rig
  • adidas Home Rig
  • adidas Home Rig

adidas Home Rig

Opis produktu adidas Home Rig

Konfigurowanie doskonałą domową siłownię nie może być łatwiejsze z bardzo funkcjonalnej adidas Home Rig. Przestrzeń wydajne, łatwe w montażu i demontażu, trening funkcjonalny amatorskie pozwala w pełni wykorzystać swojej domowej siłowni powierzchni i jest ośrodkiem wszechstronnych działań szkoleniowych.

Trening funkcjonalny jest szkolenie zarówno dla życia i sportu. Ćwiczenia wykonywane za pomocą tego stylu szkoleń są korzystne w rozwijaniu koordynacji, siły, rdzeń i mobilność, plus to wciągająca sposobem na zachowanie dobrej kondycji, oferujący bogate narzędzia szkoleniowe i rodzaje treningu.

Wykonany z bardzo wytrzymałego litej stali z powłoką proszkową kruczoczarne, Rig adidas główna wytrzymuje trudne szkolenie i jest przymocowany do podłogi za pomocą śrub płytami rogu. Wiertnica jest idealny do treningu masy ciała, w tym pull up i szkolenia zawieszenia za pomocą zintegrowanego poprzeczkę, a także włączenie zanurza treningu za pomocą regulowanej wysokości kątowe bary dip.

Uwzględnienie wiele funkcjonalnych typów szkoleń, Rig adidas Home dysponuje 13 z regulacją wysokości ustawienia pozycjonowania na każdym słupie, 6 barów waga przechowywania płyta z załącznikami płytowych Olimpijski i obroże wiosnę, jak również dwie chromowane Sztanga spoczywa i dwa gumowe paski zabezpieczające wyściełane.

To nie koniec. 4 różne typy załączników karabinek zawierać lat rozwijanego paska, podwójny pianki wyściełane uchwytów oraz paska na kostce. Można wziąć swój trening funkcjonalny na podłodze za pomocą regulowanego podnóżka do tyłu platformy, na której znajdą Państwo również górną i dolną przywiązanie karabinek z koła mechanizmu stosowania odporności na treningu.

Rig adidas strona jest centralnym elementem swojej domowej siłowni; bardzo elastyczne urządzenie idealny do realizacji dziesiątki górnych i dolnych ćwiczeń ciała.

Cechy:

Trwała amatorskie domu solidna stalowa przeznaczona do treningu funkcjonalnego, przymocowane do podłogi płytkami narożnymi śrub

13 regulacja wysokości położenia dla barów i załączników

Zintegrowana belka do treningu masy ciała, w tym pull up i szkolenia zawieszenia

4 typy załączników karabinek - łac pull down bar, pręt prosty, podwójny pianki wyściełane uchwyty i pasek stawu skokowego


W tym momencie, adidas Home Rig jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W traininn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Maszyny treningowe i w kategorii Siłownie. Posiadamy szeroki wybór Siłownie dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij