Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Yb G T Wv Pt Oh

adidas Yb G T Wv Pt Oh

adidas Yb G T Wv Pt Oh

  • adidas Yb G T Wv Pt Oh
  • adidas Yb G T Wv Pt Oh
  • adidas Yb G T Wv Pt Oh
  • adidas Yb G T Wv Pt Oh
  • adidas Yb G T Wv Pt Oh

adidas Yb G T Wv Pt Oh

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas Yb G T Wv Pt Oh

Bądź wygodne i suche z tych młodszych pieluchomajtki chłopców. Są one wyposażone w ClimaLite® utrzymuje tkaninę, która zmiecie potu z powierzchni skóry. Ściągacz w pasie zapewnia wygodne dopasowanie, a kieszenie boczne szew pozwalają zachować podstawowe z tobą.

Cechy:

ClimaLite® utrzymuje pot z dala od skóry

bocznym szwie kieszenie

Sznurek do ściągania w talii; Regulowane otwarte obszycia

Dane techniczne:

100% poliester dobby


Czy znasz wszystkie funkcje adidas Yb G T Wv Pt Oh? Na traininn wybieramy najlepsze produkty fitness, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Odzież dziecięca , naszą kompletną kolekcję Spodnie. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak adidas, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów fitness!

Cechy adidas Yb G T Wv Pt Oh

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności