Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Benlee

Benlee Martino 180 Cm

Benlee Martino 180 Cm

  • Benlee Martino 180 Cm
  • Benlee Martino 180 Cm

Benlee Martino 180 Cm

Opis produktu Benlee Martino 180 Cm

Profesjonalna torba do przebijania MARTINO wykonana z wysokiej jakości skóry grubej skóry bydlęcej. Wzmocnione 4-krotnie zawieszenie z oczkami metalowymi. W tym łańcuch z obrotnicą wykonaną ze stali, wypełnioną rozdrobnionymi kawałkami tkaniny.

Dane techniczne:

Materiał: 100% echtes Leder


Benlee Martino 180 Cm jest protuktem związanym z kategori? Worki treningowe oraz należy do kategorii Akcesoria treningowe wyselekcjonowanej dla fitness, traininn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności traininn. Jakie są korzyści Benlee Martino 180 Cm? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest fitness.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności