Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Benlee

Benlee Padded Ankle

  • Benlee Padded Ankle
  • Benlee Padded Ankle
  • Benlee Padded Ankle

Benlee Padded Ankle

Opis produktu Benlee Padded Ankle

Elastyczna osłona kostki PADDED ANKLE stabilizuje kostkę i jest zalecana dla sztuk walki z zastosowaniem stóp takich jak kopnięcie, bokserski thai i MMA. Ok. 10mm warstwa wyściółki z pianki zapewnia dodatkowe wsparcie i chroni wrażliwe kostki.

Dane techniczne:

Materiał: 65% poliester, 25% Gummi, 10% Nylon


Witaj w naszej Benlee Padded Ankle specjalnej promocji. W traininn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu fitness, ale również informacje na temat produktów fitness, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Ochrona stawów .

Cechy Benlee Padded Ankle

Kolor
Ochraniacze

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij