Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Bes-t

Bes-t Amino Recovery 250 ml

Bes-t Amino Recovery 250 ml

  • Bes-t Amino Recovery 250 ml
  • Bes-t Amino Recovery 250 ml
  • Bes-t Amino Recovery 250 ml

Bes-t Amino Recovery 250 ml

Opis produktu Bes-t Amino Recovery 250 ml

Odświeża ciało po sportowych i zapewnia optymalne chłodzenie i regenerację. Uspokaja, odpręża i odmładza poziom energii organizmu.


Po sportowych (po kąpieli) stosuje i wmasować aż do całkowitego wchłonięcia przez skórę.


W przeliczeniu na glutaminę


Glutamina jest najobficiej występującym aminokwasem w komórkach mięśniowych. Podczas treningu i podczas wykonywania pracy fizycznej na dostawy domięśniowego glutaminy upadku którym występuje spadki objętość komórek mięśniowych i degradacji mięśni. Glutamina zwiększa komórek mięśniowych przechowywania glikogenu i nawilża. Zwiększa syntezę białek i metabolizmu energii, co z kolei przyczynia się do poprawienia procesu regeneracji organizmu. Suplementacja glutamina odgrywa ważną rolę we wspieraniu odzysku, zwiększenie objętości komórek mięśniowych oraz zapobieganie degradacji mięśni.


Nadaje się również dla wszystkich, którzy chcą odzyskać od dnia pracy fizycznej lub pracy stojącej, aby zapobiec bóle lub skurcze mięśni.


Bes-t Amino Recovery 250 ml jest protuktem związanym z kategori? Kremy oraz należy do kategorii Ochrona wyselekcjonowanej dla fitness, traininn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności traininn. Jakie są korzyści Bes-t Amino Recovery 250 ml? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest fitness.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności