Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Biofrutal

Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units

Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units

  • Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units
  • Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units
  • Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units
  • Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units

Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units

Opis produktu Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units

Podstawą różnych syropów okazuje się mieszanka węglowodanów łatwo przyswajalnych. Są asymilowane z prędkością potrzebną do przedłużonej aktywności. Podobny odsetek glukozy (bardzo szybka asymilacja), maltoza (średnia asymilacja) i fruktoza (powolna asymilacja) są idealne do ciągłego pobierania energii od 45 minut do 1 godziny.

SKŁADNIKI:

Wszystkie są certyfikowanymi produktami ekologicznymi. Syrop z agawy, syrop kukurydziany, syrop z tapioki, sok cytrynowy i syrop ryżowy.

Bez substancji chemicznych, bez substancji zakwaszających, bez konserwantów, bez pozostałości fitosanitarnych, pozostałości chemicznych, tylko produkty naturalne i organiczne. Gwarantuje to, że ciągłe stosowanie naszych żeli nie powoduje żadnych uzależnień ani chorób nowotworowych z powodu gromadzenia się pozostałości chemicznych. Weź żelu energetycznego co 45 minut lub 60 minut podczas ciągłego wysiłku. Woda pitna natychmiast po zażyciu żelu pomaga ją przyswoić.

ALERGENY:

Nasze żele, które spełniają europejskie rozporządzenia, zawierają mniej niż 20 ppm glutenu. Tak więc możemy powiedzieć, że są to produkty bezglutenowe. Ani jajko, ani mleko, ani pochodne nie są uwzględnione. Dlatego są produktami bez laktozy.

FAKTY ŻYWIENIOWE (na 100g):

Wartość energetyczna: 296Kcal / 1239Kj.

Białka: 0g.

Tłuszcze: 0g.

Węglowodany: 77g.

Sód: 0,59 g.

Glukoza: 22g.

Maltoza: 33 g.

Fruktoza: 19g.

Witaminy: A, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, C, D3 i K1.


Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units jest idealny, by dopełnić twój sprzęt fitness. W twoim sklepie online traininn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na traininn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym fitness znajdziesz inne produkty fitness dopełniające Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units.

Cechy Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij