Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Born

Born Protect Extra 150 ml

Born Protect Extra 150 ml

  • Born Protect Extra 150 ml
  • Born Protect Extra 150 ml

Born Protect Extra 150 ml

Opis produktu Born Protect Extra 150 ml

BORN PROTECT EXTRA jest potężnym Balsam do ochrony części ciała ze słabym przepływem krwi jak stopy, kolana i ścięgna. Produkt ten jest lekko ogrzewając i umieszcza dodatkową ochronną warstwę na skórze. Idealny do temperatury od 0 do 10 stopni Celsjusza!

Cechy:

Powłoka odporna na wodę

nieznacznie ocieplenie

Nie zamyka porów

Chroniąca przed zimnem i deszczem

Optymalny, długotrwały efekt


Born Protect Extra 150 ml dostępny w różnych typach. Kup go w traininn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Born Protect Extra 150 ml posiada oficjalną gwarancję marki Born. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Ochrona i kategorii Kremy.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności