Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Born

Born X-Tra Bar Box 12 x 55gr

  • Born X-Tra Bar Box 12 x 55gr
  • Born X-Tra Bar Box 12 x 55gr

Born X-Tra Bar Box 12 x 55gr

Opis produktu Born X-Tra Bar Box 12 x 55gr

BORN XTRA BAR CARAMEL jest pasek energii pysznego smaku karmelowym. Ten pasek energii ma idealne proporcje 2: 1 glukoza / fruktoza, zwiększonego spożycia carbo podczas ćwiczeń. Opracowane i testowane we współpracy z zespołem Giant Alpecin.

Cechy:

łatwe do żucia

Dostarcza energię XTRA

Może pomóc w zapobieganiu głodowy pukanie

2: 1 stosunku glukoza / fruktoza

dla topnienia


Born X-Tra Bar Box 12 x 55gr posiada oficjalną gwarancję Born. Jako oficjalny detalista Born, cała nasza oferta produktów fitness jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W traininn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Zdrowie i odżywianie, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Suplementy sportowe dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Born X-Tra Bar Box 12 x 55gr

Rodzaj produktu
Suplementy dla sportowców

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij