Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Bv sport

Bv sport Booster Original V2

  • Bv sport Booster Original V2
  • Bv sport Booster Original V2
  • Bv sport Booster Original V2

Bv sport Booster Original V2

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Bv sport Booster Original V2

Booster powstała w 2003 roku we współpracy z FrenchTrack i pole 4x100 Relay Team i SPORT badań BV i Development Centre. Produkt jest wynikiem wysiłku konkretnej technologii produkcyjnej.


Booster zachęca pionowy ruch mięśni nóg i mięśnia płaszczkowatego oscylacyjny ruch poprzez zmniejszenie, źródło urazów mięśni i zmęczenie. Ponadto BOOSTER redukuje drgania mięśni i poprawia skurcz i tonowanie mięśni.


Progresywna kompresja BV SPORT patentu) poprawia powrót żylny i wspomaga dotlenienie mięśni, ścięgien i więzadeł w czasie wysiłku fizycznego, optymalizując w ten sposób wyniki sportowe.


Regularne zużycie opóźnia uczucie ciężkich nóg i znacznie zmniejsza skurcze. BOOSTER nadal umożliwia normalne skarpetki do noszenia.


Używane w połączeniu z naszej oferty skarpety odzyskiwania, możesz być pewien, prowadzenia swoich działań w najlepszych warunkach fizjologicznych.Cechy


Kompresja rękaw BOOSTER nosić podczas wysiłku.

Pozwala to na zoptymalizowanie wydajności i zmniejszenie ryzyka zranienia.

Z wysiłku, pomaga odzyskać lepiej.

Proszę, nosić go tylko podczas wysiłku (twoje treningi, mecze, Runnings ...)


Zamawiaj Bv sport Booster Original V2, korzystając z naszej oferty Ochrona i kolekcji Skarpety kompresyjne. Zapoznaj się z produktami fitness na traininn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie fitness. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Skarpety kompresyjne w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie traininn!

Cechy Bv sport Booster Original V2

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty