Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Casall

Casall Adjustable Exetube Kit

  • Casall Adjustable Exetube Kit
  • Casall Adjustable Exetube Kit
  • Casall Adjustable Exetube Kit

Casall Adjustable Exetube Kit

Opis produktu Casall Adjustable Exetube Kit

Własnością wszystkie poziomy oporu na exetubes naraz. Pasma są wymienne i mogą być wykorzystywane razem, aby utworzyć jeszcze szerszy zakres rezystancji. Regulacja pasm jest prosta i pianka uchwyty zapewniają wygodny chwyt.

Cechy:

Poziomy oporu lekkie, średnie i twarde


Zamawiaj Casall Adjustable Exetube Kit, korzystając z naszej oferty Akcesoria treningowe i kolekcji Gumki, pierścionki i liny. Zapoznaj się z produktami fitness na traininn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie fitness. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Gumki, pierścionki i liny w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie traininn!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności