Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Casall

Casall Ar2 Compression Long Sleeve

Casall Ar2 Compression Long Sleeve

  • Casall Ar2 Compression Long Sleeve
  • Casall Ar2 Compression Long Sleeve
  • Casall Ar2 Compression Long Sleeve

Casall Ar2 Compression Long Sleeve

Opis produktu Casall Ar2 Compression Long Sleeve

Mens Longsleeve z szwami, logo Casall AR2 i odruchowego nadrukiem na plecach. Wykonane z materiału AR2 umożliwiającego kształtowanie ciała i zapewnia wsparcie dla aktywnych mięśni. Idealne do biegania i wysoką intensywność treningu.

W traininn, pokazujemy całą charakterystykę Casall Ar2 Compression Long Sleeve. W fitness sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Casall Ar2 Compression Long Sleeve. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Casall Ar2 Compression Long Sleeve i korzystaj z naszych ofert fitness sprzętu.

Cechy Casall Ar2 Compression Long Sleeve

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty