Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Casall

Casall Flex Band 1 Units Medium

Casall Flex Band 1 Units Medium

  • Casall Flex Band 1 Units Medium
  • Casall Flex Band 1 Units Medium

Casall Flex Band 1 Units Medium

$ 9.45

Wyprzedane, ten element nie jest już dostępny

Opis produktu Casall Flex Band 1 Units Medium

Do postawy, elastyczność i szkolenia stabilności. Obsługuje kończyny, pomocny, gdy robi kręgi nóg i kopnięcia boczne. Rozciąga główne mięśnie, kierowane zarówno na górnej i dolnej części ciała. Naturalny lateks gumka ze średnio dwa różne opory lub trudne.

Dane techniczne:

L: 150cm

W: 15cm

Grubość:, 045mm,


Korzystaj z naszych ofert dla Casall Flex Band 1 Units Medium. W twoim sklepie online , w traininn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem . Możesz także sprawdzić inne kategorie i znaleźć produkty marki Casall w najlepszej cenie.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności