Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Casall

Casall Flex Band 1 Units Medium

  • Casall Flex Band 1 Units Medium
  • Casall Flex Band 1 Units Medium

Casall Flex Band 1 Units Medium

Opis produktu Casall Flex Band 1 Units Medium

Do postawy, elastyczność i szkolenia stabilności. Obsługuje kończyny, pomocny, gdy robi kręgi nóg i kopnięcia boczne. Rozciąga główne mięśnie, kierowane zarówno na górnej i dolnej części ciała. Naturalny lateks gumka ze średnio dwa różne opory lub trudne.

Dane techniczne:

L: 150cm

W: 15cm

Grubość:, 045mm,


Dodatkowo, Casall Flex Band 1 Units Medium w kategorii Sprzęt do treningu z naszego sklepu online fitness, znajdziesz inne powiązane produkty Gumki, pierścionki i liny. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Casall, w traininn, znajdziesz produkty fitness, które również Cię zainteresują. Casall koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia fitness zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Casall Flex Band 1 Units Medium

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij