Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Casall

Casall Foam Roll Small

  • Casall Foam Roll Small
  • Casall Foam Roll Small
  • Casall Foam Roll Small

Casall Foam Roll Small

Opis produktu Casall Foam Roll Small

Celem jest, aby zmniejszyć ryzyko kontuzji i zwiększenia mobilności poprzez wpływ na receptory Bodys z różnego rodzaju prasy na mięśnie. Jest to realizowane poprzez walcowanie wałek piankowy ramach każdej grupy mięśni, aż obszar oferta zostanie znaleziony, i utrzymywaniu presji na obszarze przetargowym przez 30-60 sekund. Rolka Piana małe jest narzędziem, aby otrzymać lepszy efekt treningu, gdy używany wcześniej do ćwiczeń rozgrzewki i po pracy się odzyskać szybciej. L: 31cm, średnica: 15cm.

Z Casall Foam Roll Small, gwarantujemy najlepszy sprzęt fitness. Dodatkowo w traininn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep fitness i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Casall. Nasz zespół ekspertów fitness dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Akcesoria treningowe za każdym razem.

Cechy Casall Foam Roll Small

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij