Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Casall

Casall Gym Ball 2 Kg 75 Cm

Casall Gym Ball 2 Kg 75 Cm

  • Casall Gym Ball 2 Kg 75 Cm
  • Casall Gym Ball 2 Kg 75 Cm
  • Casall Gym Ball 2 Kg 75 Cm

Casall Gym Ball 2 Kg 75 Cm

Opis produktu Casall Gym Ball 2 Kg 75 Cm

Uniwersalne narzędzie zapewnia nieograniczone możliwości do ćwiczeń, które obejmuje ABS, ramiona i nogi, jak i trening siłowy. Ten gymball zawiera 2kg piasku dla większej wytrzymałości i stabilności podczas treningów. Pochodzi z wtyczką i pompą.

Dane techniczne:

Pompa i wtyczki są włączone. Ø 65cm

Wysokość 160 175cm. Ø 75cm

Wzrost> 175cm.

Waga: 250 kg


W tym momencie, Casall Gym Ball 2 Kg 75 Cm jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W traininn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Akcesoria treningowe i w kategorii Fitballs. Posiadamy szeroki wybór Fitballs dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności