Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Casall

Casall Gym Ball 60 Cm

  • Casall Gym Ball 60 Cm
  • Casall Gym Ball 60 Cm
  • Casall Gym Ball 60 Cm

Casall Gym Ball 60 Cm

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Casall Gym Ball 60 Cm

Uniwersalne narzędzie zapewnia nieograniczone możliwości do ćwiczeń, które obejmuje ABS, ramiona i nogi, jak i trening siłowy. Pochodzi z trzech rozmiarach dostosowanych do różnych wysokości użytkownika. Wtyczka i pompa są włączone.

Dane techniczne:

W zestawie. Ø 60cm

Wzrost> 175cm.

Waga: 250 kg


Zamawiaj Casall Gym Ball 60 Cm i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Casall Gym Ball 60 Cm, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Casall Gym Ball 60 Cm w magazynie w cenie 27.45 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Fitballs, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Casall Gym Ball 60 Cm

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij