Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Casall

Casall Gym Ball 60 Cm

Casall Gym Ball 60 Cm

  • Casall Gym Ball 60 Cm
  • Casall Gym Ball 60 Cm

Casall Gym Ball 60 Cm

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Casall Gym Ball 60 Cm

Uniwersalne narzędzie zapewnia nieograniczone możliwości do ćwiczeń, które obejmuje ABS, ramiona i nogi, jak i trening siłowy. Pochodzi z trzech rozmiarach dostosowanych do różnych wysokości użytkownika. Wtyczka i pompa są włączone.

Dane techniczne:

W zestawie. Ø 60cm

Wzrost> 175cm.

Waga: 250 kg


Kupuj swoje ulubione Akcesoria treningowe modele i ciesz się fitness. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Casall Gym Ball 60 Cm. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Casall Gym Ball 60 Cm, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w fitness telefonicznie lub email.

Cechy Casall Gym Ball 60 Cm

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności