Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Casall

Casall Gym Ball 80 Cm

  • Casall Gym Ball 80 Cm
  • Casall Gym Ball 80 Cm
  • Casall Gym Ball 80 Cm

Casall Gym Ball 80 Cm

Opis produktu Casall Gym Ball 80 Cm

Uniwersalne narzędzie zapewnia nieograniczone możliwości do ćwiczeń, które obejmuje ABS, ramiona i nogi, jak i trening siłowy. Pochodzi z trzech rozmiarach dostosowanych do różnych wysokości użytkownika. Wtyczka i pompa są włączone.

Dane techniczne:

Wysokość 165 175cm. Ø 80cm

Wzrost> 175cm.

Waga: 250 kg


Casall Gym Ball 80 Cm dostępny w różnych typach. Kup go w traininn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Casall Gym Ball 80 Cm posiada oficjalną gwarancję marki Casall. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Akcesoria treningowe i kategorii Fitballs.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności