Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Casall

Casall Yoga Mat Position 4 Mm

Casall Yoga Mat Position 4 Mm

  • Casall Yoga Mat Position 4 Mm
  • Casall Yoga Mat Position 4 Mm
  • Casall Yoga Mat Position 4 Mm

Casall Yoga Mat Position 4 Mm

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Casall Yoga Mat Position 4 Mm

To musi mieć narzędzie do jogi, który jest idealny do wykorzystania w domu, na siłowni lub podczas podróży. Mata jest dobrze amortyzowany i ma doskonałe właściwości trakcyjne, które pomogą Ci przez najbardziej wymagających ćwiczeń w najbardziej wygodny sposób. Składa się z 2 warstw TPE dla maksymalnego komfortu.

Casall Yoga Mat Position 4 Mm jest protuktem związanym z kategori? Materace oraz należy do kategorii Akcesoria treningowe wyselekcjonowanej dla fitness, traininn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności traininn. Jakie są korzyści Casall Yoga Mat Position 4 Mm? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest fitness.

Cechy Casall Yoga Mat Position 4 Mm

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności