Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Compressport

Compressport Calf R2

Compressport Calf R2

  • Compressport Calf R2
  • Compressport Calf R2

Compressport Calf R2

$ 25.95

* Ze względu na nowe przepisy Compressport dotyczące dystrybucji, nie są dopuszczone do wysyłki niektórych produktów tej marki do United States Of America

Opis produktu Compressport Calf R2

Compressport R2 strażnik łydki zwiększa swój powrót żylny, ograniczenie gromadzenia się toksyn, jednocześnie zwiększając natlenienie do mięśni.

Zwiększona wydajność:

Ultra lekka Compressport tkanina jest przeznaczony dla bardziej skutecznego powrotu żylnego od stóp do serca, co znacznie zmniejsza odkładanie się toksyn w mięśniach, zwłaszcza podczas długotrwałego wysiłku.

Mięśnie korzystać z lepszego natlenienia, co pomaga zmniejszyć możliwość skurcze i urazów.

Pozwala to na dłuższe, wyższe sesji zderzenia z mniejszym zmęczeniem i szybszej regeneracji.

Tkanina Compressport optymalizuje również wymianę ciepła i odprowadza wilgoć, pomaga regulować temperaturę ciała.

Zapobieganie urazom:

Tkanina Compressport zapewnia sztywność i wsparcie dla mięśni i jest zaprojektowany w celu zmniejszenia fale uderzeniowe i wibracje.

Pomaga to zapobiec łzy mięśni, bóle stawów, przykurcze, mikro urazy i zmęczenie mięśni.

Zwiększony odzysk:

Po ćwiczeniu Compressport R2 nadal przyspieszenia powrotu żylnego, zaczerwienienie toksyn z oraz zwiększenie utlenowania się proces muscles.This zmniejsza możliwość Delayed Onset Muscle Soreness.Damaged mięśnie naprawy szybciej dzięki czemu można trenować i rywalizować na świeższe nogi.

Zapewnienie jakości:

Zawsze staramy się zaoferować Państwu najwyższej jakości wyroby uciskowe Compressport produkowane są wyłącznie w Europie, z wykorzystaniem przędzy Europejskiej w sprawie wyposażenia Europejskiej przez europejskich specjalistów kompresji medycznych.

COMPRESSPORT® jest dla każdego.

COMPRESSPORT® jest idealny dla wszystkich sportów (Triathlon, Szlak / Droga Bieg, Droga / kolarstwo górskie, piłka nożna, siłownia). COMPRESSPORT® będzie twoim partnerem z wyboru dla wszystkich potrzeb szkoleniowych, wyścigowych i odzysku.

Intensywny wysiłek z COMPRESSPORT®:

COMPRESSPORT® zwiększa efektywną żylnego zwrotne z nóg do serca, zmniejszenie akumulacji toksyn, jednocześnie zwiększając natlenienie do mięśni. USA również znacznie redukuje drgania i fale uderzeniowe wpływu mięśniową, która pomaga uniknąć obrażeń i zmniejsza zmęczenie mięśni. Compressport pozwala przesunąć swoje granice!

COMPRESSPORT® redukuje zmęczenie mięśni .:

COMPRESSPORT® po treningu nadal zwiększyć swój powrót żylny, poprawia czas regeneracji, dzięki czemu można trenować częściej. Nie ma potrzeby maszynie umyj Compressport po każdym użyciu. Pranie ręczne w prysznicu i umieścić je z powrotem na prostą.

Odzyskiwanie szybciej Compressport!


Sprawdź Compressport Calf R2 w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Ochrona i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Skarpety kompresyjne w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w traininn.

Cechy Compressport Calf R2

Rodzaj
Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Ciśnienie, dobrze.

-

Ciśnienie, dobrze.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności