Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Compressport

Compressport Ur2 Calf

  • Compressport Ur2 Calf
  • Compressport Ur2 Calf
  • Compressport Ur2 Calf

Compressport Ur2 Calf

Opis produktu Compressport Ur2 Calf

UR2 są pierwszą pochwalić nową "mikrokapsułkowanej włókienniczych" technologii. Miliony mikrokapsułek organicznych olejków eterycznych są osadzone w przemyśle włókienniczym nieustannie uwalniając swoje składniki aktywne na nogach.


Stopniowe kompresji związane z olejków zamkniętych jest nowy nagradzany podwójnego działania, aby zapewnić dobre samopoczucie na nogach.


Po sportu Compressport towarzyszy Ci przez cały odzysku więc można odzyskać lekkie nogi uczucie, gotowe na kolejny trening.


Włókno compressport ma na celu zmniejszenie fal uderzeniowych generowanych przez działa na twardej ziemi. W związku z tym znacznie zmniejsza ruch oscylacyjny mięśni mucles (włókna), spowolnienie zmęczenia mięśni ograniczając ryzyko urazu.Technologie:


- DTOX: Badania dowodzą znaczne zmniejszenie kwasu mlekowego budować podczas długotrwałego wysiłku.


- Anty-zmęczenie: wstrząsy i wibracje adsorpcji chroni przed kontuzji i zmęczenia.


- RECOVERY: znaczące korzyści można uzyskać ze zwiększonej żylny razie nosząc swój Compressport w windykacji.


- ULTRALIGHT: mokre lub suche Compressport pozostaje lekka i wygodna.


- Olejki eteryczne: każdy centymetr błonnika jest loated tysiącami kapsułek zawierających 6 olejki znane ze swej kojącej i cnót myorelaxing.


Nie czekaj dłużej i kupuj Compressport Ur2 Calf - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na traininn znajdziesz inne produkty Skarpety kompresyjne w kategorii Ochrona, co dopełni twój zakup. Kupuj Compressport Ur2 Calf i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Skarpety kompresyjne i wybrać coś dla siebie.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Compressport Ur2 Calf

Rodzaj
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności