Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Fitbit

Fitbit One

Fitbit One

Fitbit One

Fitbit One

  • Fitbit One
  • Fitbit One
  • Fitbit One
  • Fitbit One
  • Fitbit One

Fitbit One

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Fitbit One

Cechy:


Znajdź sprawności wszędzie wyglądasz:

Zobacz, jak każdy krok dodaje się z jednym, który śledzi wszystkie działania dzień jak krokach podjętych, przebytą odległość, podłogi wspiął i spalone kalorie.


Zobacz codziennie na wyświetlaczu:

Zdobądź motywację, aby spełnić swoje cele z trackera, który utrzymuje codzienne statystyki i czasu na wyświetlaczu. Jeden pokazuje całą swoją działalność z naciśnięciem przycisku-dając zachętę musisz być bardziej aktywny i dokonać lepszego wyboru przez cały dzień.


Poznaj swój dzień od A do ZZZs:

Zmierz jakość snu w nocy, wsuwając jeden w opasce snu, który jest dołączony do swojej trackera. Następnie ustawić cichy alarm obudzić z delikatnym wibracji, które nie będą przeszkadzać swoim partnerem.


Wszystkie twoje statystyki, zawsze w synchronizacji:

Jeden synchronizuje swoje codzienne statystyki do komputera i ponad 150 wiodących smartfonów i pokazuje swoje postępy w czytelne wykresy, więc można zobaczyć, jak blisko jest do swoich celów-zawsze i wszędzie.


Po twojej stronie, dniem i nocą:

Jeden klipów bezpiecznie i dyskretnie na kieszeni, paska lub biustonosz, posiada żywotność baterii 10 + dni, a jest deszcz, pot dowód powitalny i tak bez względu na tydzień wygląda, zawsze jesteś gotowy, aby liczyć.App + Dashboard:


Śledzić wszystkie działania na dzień: Zobacz statystyki jak kroki, podłogi wspiął aktywne minut, spalone kalorie i więcej podczas korzystania z aplikacji z trackerem Fitbit.

Zaloguj Kuchnia Zaloguj kalorii szybko za pomocą skanera kodów kreskowych, prognozy i szybki posiłek kalorii skróty. Albo szukaj naszej bazy wiarygodnych produktów spożywczych. Zobacz kompatybilnych urządzeń.

Łączyć się z przyjaciółmi: Zaproś znajomych i rodziny, aby dzielić się statystyk, wyślij okrzyki i szyderstwa, i konkurować na tablicy.

Zobacz Postęp: Zobacz postępy i analizować trendy w łatwy do odczytania wykresów i diagramów.

MobileRun: MobileRun śledzi statystyki, takie jak tempo, czas, odległość i podziały podczas tras, spacerów i wycieczek, i używa GPS z telefonu do mapy swoje trasy. Zobacz kompatybilnych urządzeń.

Rekord uśpienia: Śledzenie trendów snu z trackerem Fitbit i ustawić cichy alarm i widok snu wykresów na aplikacji. Porównaj produkty.

Wyznaczać cele: Skoncentruj ustawiając krok, wagi i aktywności cele. Osiągnięcia celów za pomocą wagi kalorii Coaching porównać kalorii zawartych codziennej dziennika żywności.

Rekord Treningi: Zaloguj treningi w kilka sekund i zobaczyć je od razu pojawiają się w cyklu miesięcznym kalendarzu ćwiczeń.

Kontrola wagi: Aria śledzi swoją wagę, BMI, masy mięśniowej i tkanki tłuszczowej procentowych i automatycznie synchronizuje wszystko do panelu Fitbit.

MobileTrack: Śledź codzienne czynności i tuż odległość na smartfonie z MobileTrack, nawet jeśli nie masz urządzenie Fitbit. Zobacz kompatybilnych urządzeń.

Motywację: Otrzymuj powiadomienia wypychania i zdobywać odznaki, nie musisz się w kierunku swoich celów i daje uznanie, kiedy wziąłeś osiągnąć je.

Sync Bezprzewodowo: bezprzewodowo zsynchronizować statystyki telefonu, Fitbit tracker i Aria inteligentnego Scale, aby uzyskać dostęp do postępu bez podłączania.Dane techniczne:


Czujniki i komponenty:


3 osiowy akcelerometr

Wysokościomierz

Silnik wibracyjny


Wyświetlacz:


Wyświetlacz OLED

Naciśnij przycisk, aby przejść przez codzienne statystyki


Co zawiera:


Fitbit Jeden tracker

Kabel ładowania

Bezprzewodowa synchronizacja klucz Silicon klip

Opaska snu


Wodoodporność:


Jednym z nich jest pot, deszcz i zachlapania. Jednak urządzenie nie jest pływać dowód. Z dowolnym urządzeniem opartym noszenia klip, to jest najlepsze dla Twojej skóry, jeśli klip pozostaje sucha i czysta.


Pielęgnacja:


Możesz clip One do paska, kieszeni lub biustonosz. Podczas przycinania go do biustonosza lub pasek z tworzywa sztucznego jako jeden śledzenie nie jest przeznaczona do noszenia w bezpośrednim kontakcie ze skórą zawsze stosować uchwyt silikonowego. Upewnij się, że wyświetlacz Jeden stoi na zewnątrz, gdy przypinany do biustonosza. Ucz się więcej


Materiały:


One tracker jest wykonana z termoplastycznego. Klips jest wykonany z silikonu i metalu.


Bateria i zasilanie:


Zalecamy ładowanie jednego tygodniowego, aby zapewnić, że zawsze śledzenia.


Żywotność baterii: 10 14 dni

Typ baterii: litowo-polimerowa

Czas ładowania: jedną do dwóch godzin

Transceiver Radio: Bluetooth 4.0


Wymagania środowiskowe:


Temperatura pracy: od 4 ° C do 113 ° C

Maksymalna wysokość pracy: 30.000 stóp


Pamięć:


Tracks 7 dni szczegółowych danych ruchu - minuta po minucie.

Utwory dzienne statystyki dla ostatnich 23 dni


Synchronizacja:


Jeden synchronizuje automatycznie i bezprzewodowo do tabletów, komputerów i ponad 150 wiodących iOS, Android i Windows smartfonów z wykorzystaniem bezprzewodowej technologii Bluetooth 4.0.


Zakres synchronizacji: 20 stóp

Synchronizacja z komputerami wymaga połączenia z Internetem oraz port USB

Synchronizacja urządzeń mobilnych wymaga połączenia Bluetooth i Internet

Synchronizacja z Windows Vista i nowszych, Mac OS X 10.6 i wyżej, iPhone 4S, iPad, a później 3 gen. i później, a wiodącym urządzeń Android i Windows


Sprawdź Fitbit One w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Elektronika i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Bransoletki aktywności w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w traininn.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Fitbit One

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij