Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Fytter

Fytter Bench BE-05R

Fytter Bench BE-05R

Fytter Bench BE-05R

Fytter Bench BE-05R

  • Fytter Bench BE-05R
  • Fytter Bench BE-05R
  • Fytter Bench BE-05R
  • Fytter Bench BE-05R
  • Fytter Bench BE-05R

Fytter Bench BE-05R

Opis produktu Fytter Bench BE-05R

El Banco FYTTER BE 05R Ławka jest wysokiej jakości ławka und absolutnie stabilny przez pół zawodowego domu. System wielokrotnego pozycji (pochylone i płaskie) umożliwia szeroki zakres ćwiczeń z 6 poziomów nachylenia.


Multi pozycja i ergonomiczne oparcie może być stosowany w 6 różnych pozycjach, co pozwala na przeprowadzenie pełnej gamy ćwiczeń. Odległość pomiędzy podłogą i oparcia mogą być: 107, 94, 84, 69, 50 i 22 cm. Jest on wyposażony w specjalny uchwyt z kołnierzy blokujących.

Jest on wyposażony w specjalny uchwyt z blokadą obroże dla dysków wsparcia na pasku. Uchwyt ten nie jest zamocowany na stole, a zatem odległość ta może być w każdej chwili dostosować do użytkownika. Odległość między posiadaczy kreskowych jest 95 cm.

Semi profesjonalny i wytrzymały urządzeni, które mogą być używane od 4 do 5 razy w tygodniu.


Posiadacz składa się z płyty ciężar sztangi średnicy 7,5 cm średnicy tubes.28mm dla płyt koncentruje się na treningu dolnej części ciała.Cechy:


Dyski kompatybilne: Standard (28mm)

Miękkie siedzisko i ergonomiczne oparcie.

Brzana zachowaniu haki z kołnierzy blokujących

Rama stalowa Heavy Duty Construction

Wysoka gęstość pianki powlekanej.

Umożliwia rozszerzenie loki nogi i uda.

Ergonomiczny wielu pozycji oparcia (6 stanowisk do ćwiczeń niekończących)


W sklepie traininn z fitness znajdziesz Fytter Bench BE-05R w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Fytter Bench BE-05R, m.in. z kategorii Maszyny treningowe od swojego sklepu fitness online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów fitness na temat sprzętu, a także opinie o Fytter Bench BE-05R.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Bank zamów

-

Bank ma wrażenie jakości i można je stosować do wielu ćwiczeń. Dostawa była bardzo szybka i doskonała obsługa klienta. wysoce zalecane dla witryny handlowej.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij