Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Index Smart Scale

Garmin Index Smart Scale

  • Garmin Index Smart Scale
  • Garmin Index Smart Scale
  • Garmin Index Smart Scale

Garmin Index Smart Scale

Opis produktu Garmin Index Smart Scale

Skala z podłączonych inteligentnego mieście

Wi Fi ® podłączony; kompatybilny z Bluetooth i ANT + ®

Waga środki, wskaźnik masy ciała, tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej i więcej

Auto wykrywa do 16 użytkowników

Do 9 miesięcy na baterii

Główna banner

Metrics That Matter

Nieważne, czy jesteś sportowcem w treningu lub po prostu staramy się utrzymać zdrową wagę, Garmin Główna inteligentny skala zapewnia metryki musisz śledzić postępy i wyniki. Mierzy całkowita (lbs, kg, ST), wskaźnik masy ciała (BMI), tkanki tłuszczowej, wody procentowe, masa kości i masy mięśniowej.

Full Circle of Management Wellness i waga

Garmin oferuje różnorodne wearables, aby pasowały do ​​poziomu aktywności i preferowanego sportu. Teraz Garmin Główna inteligentny skala daje sposób, aby zobaczyć wyniki swoich aktywnych działań i przeglądu tych statystyk na temat Garmin Connect ™, naszej społeczności wolnego siłowni online.

Połącz się

Garmin Główna Wi Fi jest podłączony, co pozwala bezprzewodowo zsynchronizować dane do serwisu Garmin Connect. Z komputera lub z kompatybilnego urządzenia mobilnego, Garmin Connect umożliwia wyświetlenie danych w sposób bardziej szczegółowy i przeglądu postępów ze swoimi celami. Do 16 osób może być uznane przez inteligentnego skali i mają ich metryki składu ciała automatycznie przesyłane bezpośrednio do swoich kont Garmin Connect.

¹When połączeniu z kompatybilnym smartfonie.

Wi Fi ® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Wi Fi Alliance.

Znak słowny Bluetooth jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Bluetooth SIG, Inc.

Parametry fizyczne

Waga: 2,8 kg

Wymiary: 35 cm x 31 cm x 3 cm

Żywotność baterii: do 9 miesięcy; wykorzystuje 4 baterie AA (w zestawie)

Bluetooth Inteligentne (BLE) stanie: Tak

ANT + kompatybilny: Tak

WiFi: Tak, 2,4 GHz 802.11 b / g / n

Limit Waga: 181.4 kg

W pudełku

Główna Inteligentne Skala

4 dywan stóp

4 baterie AA

Dokumentacja


Nie czekaj dłużej i kupuj Garmin Index Smart Scale - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na traininn znajdziesz inne produkty Wagi i przyrządy pomiarowe w kategorii Elektronika, co dopełni twój zakup. Kupuj Garmin Index Smart Scale i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Wagi i przyrządy pomiarowe i wybrać coś dla siebie.

Cechy Garmin Index Smart Scale

Recenzje klientów i pytania (72)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Fenomenalnie

-

Bardzo szybka, sprawna dostawa i produkt idealnie pasujący do opisu. Choć trochę waży, precyzja pomiarów jest spektakularna na tle innych konkurencyjnych wag. Jest bardzo łatwy w konfiguracji i synchronizacji za pomocą Wi-Fi.

Działa świetnie

-

Wszystko działa idealnie, jedyny problem jaki miałem to to, że zamówienia "utknęły" z powodu braku zapasów. W rzeczywistości jeden z produktów, które kupiłem w dniu, w którym miał dotrzeć do mojego domu, otrzymałem e-mail z prośbą o wymianę, ponieważ nie było go w magazynie. Coś dziwnego być zmuszonym do zmiany zamówienia z powodu braku produktu i co ciekawe tylko w dniu, który został przedstawiony jako dzień dostawy. Jeśli nie ma produktu, nie można go sprzedać ... Daty wysyłki są dalekie od minimalnej poprawności lub przybliżenia. To jedyny powód, aby dać mniej 1 gwiazdkę

Inteligentna waga garmin index

-

Wysyłka, szybka i bardzo ostrożna. Prawda jest taka, że waga jest bardzo elegancka i łatwa w obsłudze. Mówiąc krótko, nie podoba mi się to, że możesz dodawać tylko osoby, które mają profil społecznościowy w sieci. Dzieci nie mogłem ich dodać lub nie znałem. Ale inaczej, zgodnie z oczekiwaniami.

Wspaniale

-

Przede wszystkim poważna firma, która w mgnieniu oka wydaje się, że produkt dotarł dobrze zapakowany, piękny, elegancki i wytrzymały produkt, ten ostatni sprawił, że byłem naprawdę zdumiony, jak łatwo było go używać dla tych, którzy mają już platformę „Garmin” po włączeniu i połączeniu między urządzenie rozpoznaje sieć domową i wszystkie dane trafiają bezpośrednio na konto przez wifi, po czym można dodać do 15 użytkowników. Zarówno sklep, jak i produkt zasługują na 5 gwiazdek!

Doskonała i precyzyjna

-

świetny produkt i precyzyjny pomiar w porównaniu z innymi wagami.

Wspaniały

-

Doskonały produkt, jakość Garmin. Jest bardzo łatwy w konfiguracji z telefonem komórkowym i działa doskonale. Jeśli masz inne produkty Garmin i Garmin Connect, jest to wysoce zalecane.

Dobra równowaga

-

Dobra równowaga, środki podobne do starej tanity. Łatwa instalacja za pomocą aplikacji mobilnej. Połączenie z Garmin connect jest natychmiastowe, a dane natychmiast trafiają na Twoją stronę.

Równowaga indeksu garmin

-

Działa świetnie! Kompatybilny z telefonem i Wi-Fi w ciągu 5 minut

Wspaniały

-

Idealny i dobrze zaprojektowany. Bardzo łatwa synchronizacja z aplikacją.

Doskonały

-

Bardzo dobra skala. Łatwość konfiguracji. Wszystko zgodnie ze specyfikacją. Otrzymano we wskazanym czasie.

Libra garmin

-

Dobry produkt

Zadowolona

-

Dobry produkt. do zbadania, ponieważ dostarcza informacji o pomiarach kości

Dobrze

-

Daję mu 4 gwiazdki, ponieważ połączenie z Wi-Fi kosztowało mnie horrory. W przeciwnym razie idealne

Dobry produkt

-

Skala jest dobra, ale myślałem, że ma więcej funkcji interakcji z aplikacją garmin connect, takich jak grafika, procent białka, podstawowy metabolizm itp.

Jeśli szukasz środowiska garmin

-

Jeśli chcesz być w Garmin connect, jest to cena, którą musisz zapłacić, polecam, jeśli tego właśnie szukasz, ale nigdy nie poleciłbym go jako wagi bez środowiska Garmin Connect.

Doskonała skala

-

Idealne uzupełnienie dla użytkowników Garmin, aby przejąć kontrolę nad wagą i innymi danymi ciała z Garmin Connect. Wstępna konfiguracja jest łatwa. Dane są przybite do mojej poprzedniej skali Tanita. Bardzo zadowolony. Zalecany zakup.

Zadowolona

-

Piękny, trochę duży, należy go aktywować przed ważeniem, podaje główne informacje, które znajdziemy w aplikacji wraz z moimi czynnościami. Nie oferuj zdrowej wagi. Model droższy niż konkurencja wag. Otrzymano za tydzień.

Saldo indeksu garmin

-

Świetny

-

Cudowna równowaga absolutnie.

Przejrzeć

-

Jeśli jesteś Garminer ... Musisz go mieć!

Bardzo dobry produkt

-

Dobry produkt, spełnia moje oczekiwania. Usługa jest również idealna

Bardzo dobry produkt

-

Dobry produkt. Spełnia moje oczekiwania.

Doskonały

-

Szukałem podłączonej wagi, która zapewnia mi minimum szczegółów na temat mojego kształtu i jest zgodna z funkcją śledzenia Garmin. Nic lepszego niż to, jest idealny i spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Komentarz

-

Trochę drogi produkt, ale o dobrych cechach. Myślę, że nie są one na poziomie niektórych produktów konkurencji w dziedzinie bioimpedancji, ale mają również znacznie niższe ceny. W ogóle nie mam 8% tłuszczu (przy zastosowaniu szczypiec mam 17%). Dobre połączenie z Wi-Fi i transmisją danych do Garmin conect. Dobry stosunek ceny do produktu.

Bardzo zadowolony

-

Zamówiłem produkt w dzień Wniebowstąpienia i dotarliśmy starannie. Najniższa cena, jaką można znaleźć w Internecie. Po rozpakowaniu, zainstalowaniu baterii wszystko działało w mgnieniu oka. Dane są starannie udostępniane aplikacji Garmin. Czyni dokładnie to, do czego jest przeznaczony.

Indeks garmin

-

Dobry produkt, spełnia moje oczekiwania. Usługa jest również idealna

Dobry produkt

-

Bardzo dobry produkt, zadowolony z obsługi i jest natychmiast połączony z innymi urządzeniami, dobra dostawa i skuteczny. Pozdrowienie.

Indeks garmin

-

Na razie w porządku. Ułatwi mi to odzyskanie instrukcji. Bardzo łatwe pierwsze uruchomienie

Bardzo dobre

-

Bardzo dobry i dokładny

Świetny produkt

-

Szukałem równowagi, która zapewni mi minimum szczegółów na temat mojego kształtu i będzie zgodna z funkcją śledzenia Garmin. Nic lepszego niż to, jest idealny i spełnia wszystkie moje oczekiwania

Skala inteligentna indeks garmin

-

Produkt dotarł zgodnie z harmonogramem w momencie zakupu. Wszystko funkcjonalne i łatwe do uruchomienia.

Bardzo dobrze

-

Produkt bardzo łatwy w użyciu i bardzo wygodny, jeśli masz Garmin Connect. Synchronizuje się. Bardzo szybka dostawa w idealnym stanie.

Łatwy w użyciu

-

Bardzo łatwy w użyciu

Dobry produkt

-

Dobry produkt, trochę „wrażliwy” przy rejestracji różnych użytkowników. Żałuję jednak, że data dostawy nie odpowiada temu, co obiecała strona! niemożliwe do uzyskania odpowiedzi od obsługi klienta.

Najlepszy produkt!

-

Jestem zachwycony zakupem! Wielka jama Garmina i zakup w Traininn!

Indeks garmin

-

Dobry produkt, dla mnie brakuje innej opcji wagi i niektórych danych. Ale dobrze wykończone i wydajność

Indeks garmin

-

doskonała, super szybka wysyłka

Skala ekosystemu garmin

-

Waga płynnie integruje się z ekosystemem Garmin: wszystkie dane z wagi i innych produktów Garmin, takich jak zegarki, są zapisywane w jednym miejscu i można je przeglądać w aplikacji Garmin Connect (aplikacja mobilna i strona internetowa). Konfiguracja była łatwa, bez problemu można połączyć się z domowym Wi-Fi. Jedyną wadą jest to, że skala jest nieco droższa niż innych głównych marek.

Doskonały produkt

-

Wydaje się być doskonałym produktem i dobrą jakością materiału. Bardzo wiarygodne odczyty.

Połączenia i zaproszenia

-

Skala wydaje się bardzo dobra, ale praca jest nieco skomplikowana. Nadal nie wiem, jak zaprosić inne osoby, aby mogły je zmierzyć (myślę, że muszą pobrać aplikację i wysłać im zaproszenie, ale nie jestem pewien), a następnie nie wiem, czy działa z aplikacją w miejscu, w którym nie ma routera, do którego połączyć Pozdrawiam i mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc. Dziękuję bardzo

Indeks garmin

-

Spełnia wszystkie moje oczekiwania.

100% oryginalny

-

Witam wszystkich, Wesołych Świąt. Dziękujemy trekkinn i jego pracownikom za ich wrażliwość na pracę zorientowaną na satysfakcję klienta. Jesteśmy wdzięczni za gwarancję najlepszej ceny, jaką oferują nam za najbardziej oryginalną gwarancję produktu. Jesteśmy wdzięczni Trekkinn za bardzo udaną witrynę prawie na całym świecie, kiedy ja dostarczam moje zamówienia z Turcji 10. Dziękuję, Trekkinn ...

Doskonała cena

-

Produkt przyjazny dla użytkownika i intuicyjny. Cena tutaj na bikeinn jest fantastyczna. Doradzam tym, którzy już korzystają ze sprzętu Garmin, aby uzupełnić

Cudownie

-

Bardzo dobry produkt dla dodatkowej motywacji.

Świetnie

-

Dobry produkt, po prostu Garmin. Szybka wysyłka i dobra cena.

Łatwy w użyciu

-

Wreszcie produkt, który pomógł w aplikacjach. Uwielbiam to, że synchronizacja Wi-Fi i aplikacji jest płynna. Świetne narzędzie pomagające w osiągnięciu ogólnych celów zdrowotnych i sprawnościowych.

Zadowolony

-

Ładny produkt, łatwy w użyciu, szybka dostawa. Wszystko jest ok

Doskonały

-

Ta skala jest idealna, a cena traininn oraz szybka dostawa to jeszcze dwa. Polecam

Idealne

-

Wszystko idealnie, zarówno produkt, jak i zarządzanie poprzez Tradeinn, sieć, proces zakupu i wysyłki 10.

Świetnie

-

Doskonale wypełnia swoją misję, natychmiast łączy się z Garmin Connect. Pozwala zobaczyć dzienny postęp wskaźników. Zalecane w 100%

Garmin

-

Absolutnie niesamowita maszyna, która tylko motywuje do pokonania. A aplikacja nawet nie mówię, że widzisz wszystkie wartości!

Dobry

-

Bardzo designerski produkt i łatwy w użyciu. Nic do powiedzenia od czasu jego odbioru. Dokładność pomiarów należy sprawdzić w czasie

Bardzo dokładne

-

Doskonały produkt, bardzo łatwo łączy się z Garmin Conect i Strava

Doskonały

-

Wygląda idealnie i ma również świetne funkcje, chciałbym mieć 1

Doskonały produkt

-

Bardzo łatwa w konfiguracji i perfekcyjna obsługa

Świetnie

-

Produkt Garmin doskonały. Łatwy w użyciu Najlepsza cena znaleziona !!

Świetnie

-

Łatwy w instalacji i bardzo praktyczny!

Doskonały produkt

-

Bardzo łatwy w użyciu Łatwy do ustawienia Bardzo poprawna cena na Bikeinn

Skuteczne

-

Łatwy w użyciu i skuteczny w swoich zobowiązaniach.

Wspaniały

-

Niesamowite urządzenie, bardzo dokładne

Doskonały produkt

-

Produkt doskonałej jakości, który całkowicie zaspokaja potrzeby zwykłego sportowca. Serwis i dostawa Bikeinn zawsze na wierzchu!

Doskonała skala

-

Początkowo nie mogłem uwierzyć, że skala ma znacznie niższą cenę niż cena oficjalnej strony internetowej Garmin. Ale prawda jest taka, że jest to ta sama skala i wszystkie dobre, a nawet tańsze. Zdecydowałem się go kupić, ponieważ kupiłem już inne produkty Tradeinn. Jedyne, co powinni dostosować, to czas wysyłki produktów, który przybył trzy dni później.

Widok

-

Doskonały produkt i prosta aktualizacja

Skuteczny

-

Bardzo fajny produkt, spełnia swoją rolę jako produkty Garmin. Małe mieszkanie do podłączenia, nigdy nie wiadomo, kiedy i przekazywane do informacji Garmin Connect. Au inaczej Perfect

Dobrze

-

Spełnia to, co proponuje. Dobry dla każdego, kto korzysta z Garmin connect.

Dobrze

-

Łatwy w użyciu, dokładna dokładność. Dobry produkt dla tych, którzy używają Garmin, ponieważ mogą skoncentrować wszystkie daso na Garmin Connect.

Dobrze, pięknie

-

Działa doskonale i wygląda dobrze!

Dobry, ale ....

-

Byłem użytkownikiem Polar i pierwszy raz użyłem tego indeksu, aby zmaksymalizować dokładność danych i dokładność dostarczonych danych. CEL po kilku tygodniach, problem wifi, brak połączenia z nikim (hasło odmówił ..) nie można go już użyć. Po szybkiej kontroli w Internecie wydaje się, że jest to problem z zawieszeniem (ponad 2 lata) i jeszcze nie rozwiązany. Więc bardzo polecam ... Gdy błąd zostanie rozwiązany ...

Doskonały!

-

Doskonały produkt. Działa świetnie. Drogi.

Proste i skuteczne

-

Prosty zestaw pewnym momencie, duży, jasny i telefoniczne, na Monte powyżej, a wszystko inne jest ALONE

Po prostu super!

-

Skala ta jest po prostu super! Jest bardzo dokładny i bardzo łatwy w użyciu! Gorąco polecam !! Świetny produkt !!

Łatwy i wygodny

-

Konfiguracja jest prosta. I kończy się 5 minut. Każdy dzień, to masy ciała, tkanki tłuszczowej jest miło być automatycznie rejestrowane w GarminConnect.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij