Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Infisport

Infisport Essential Aminoacids

Infisport Essential Aminoacids

  • Infisport Essential Aminoacids
  • Infisport Essential Aminoacids
  • Infisport Essential Aminoacids

Infisport Essential Aminoacids

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Infisport Essential Aminoacids

Bezglutenowe


DARMOWE niezbędne aminokwasy oraz w kształcie litery L

Podnosi wartość biologiczną białka w diecie


INFISPORT niezbędne aminokwasy są czyste aminokwasy i kształcie litery L, tak samo jak my mamy w naszym organizmie.


Białka są zbudowane z aminokwasów i prawie wszystkie z nich mogą być syntetyzowane przez naszego ciała. Jednakże, istnieje 8 z nich, które trzeba do spożywania w codziennej diecie. Jeśli każdy z nich jest ograniczony, proces syntezy białka zostaje sparaliżowane, i dlatego nazywane są podstawowe aminokwasy. Ilość egzogennych aminokwasów, przy czym białko zawiera określa, co jest znane jako wartość biologiczną.


Białka stanowią nie tylko część naszych mięśniach, lecz są wykorzystywane do innych celów, takich jak produkcja przeciwciał.


Istotne jest zatem, że odpowiednia ilość niezbędnych aminokwasów jest przyjmować codziennie.


Sformułowanie INFISPORT niezbędne aminokwasy, w Instytucie Fizjologii Sportu, powstała po latach oceny średniego składu diety tysięcy sportowców, którzy zostali tam monitorowanych, osiągając w ten sposób bardzo dokładną analizę.


Dlatego INFISPORT egzogennych aminokwasów może być używany przez wszystkich ludzi, sportowców lub nie, które chcą zwiększyć wartość biologiczną białka z diety. Jest to niemal niezbędne w diecie wegetariańskiej, gdzie średnia wartość biologiczna spożytego białka jest niskie.


INFISPORT niezbędnego aminokwasu jest dostępny w opakowaniach zawierających 100 kapsułek 515 mg.Arkusz danych:


Wartość biologiczna białka w diecie jest określona przez ilość aminokwasów, które zawierają.


Jak aminokwasy, nie może być syntetyzowany naszego ciała, konieczne jest połknięcie codziennie w naszej diecie.


INFISPORT niezbędnymi aminokwasami jest analizowane, preparat, który zapewnia odpowiedni dopływ nas każdego z tych aminokwasów.Składniki:


(Za żelatyny kapsułka): niezbędne aminokwasy (chlorowodorek L lizyna, L leucyna, L Walina, L treonina, L izoleucyna, L metionina, L fenyloalanina), białko hydrolizowane serwatki (dostawa naturalnej L tryptofan), stearynian magnezu.Jak używać:


Jako suplement dla sportowców: Take 5 10 kapsułek 20 minut po zakończeniu szkolenia.


Jako suplement diety: Take 5 10 kapsułki podczas posiłków, w którym chcesz, aby zwiększyć bogactwo jego podstawowych aminokwasów.Aminokwasy:


L lizyna

L Leucyna

L Walina

L Treonina

L Izoleucyna

L Metionina

L fenyloalanina

L tryptofan


Nie zawiera syntetycznych L tryptofan


Zamierzasz kupić Infisport Essential Aminoacids? Wszystkie produkty Infisport mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Infisport Essential Aminoacids i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na traininn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów fitness.

Cechy Infisport Essential Aminoacids

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności