Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Infisport

Infisport L-Quid 1500 30 Units 10ml

  • Infisport L-Quid 1500 30 Units 10ml
  • Infisport L-Quid 1500 30 Units 10ml
  • Infisport L-Quid 1500 30 Units 10ml

Infisport L-Quid 1500 30 Units 10ml

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Infisport L-Quid 1500 30 Units 10ml

BEZGLUTENOWE


L karnityna + PURE Ekstrakt z zielonej herbaty bogaty w witaminy B7 + epigalokatechiny + Kwas cytrynowy. Zamienia tłuszcz w energię i chroni przed KOMÓRKOWY utlenianie.


Praktykowanie ćwiczeń fizycznych powoduje zapotrzebowanie na energię. Nasze ciało sprawia, że ​​energia, głównie poprzez utlenianie (spalanie) kwasów tłuszczowych (tłuszczów) i glukozy.

Tłuszcz jest paliwo mamy zapisane w większych ilościach, a więc to, co musimy użyć najbardziej, gdy ćwiczymy fizycznej mającej na celu zmniejszenie masy tkanki tłuszczowej i stylizując naszą figurę. Ale to tłuszcz nas zapisane jako związków chemicznych zwanych trójglicerydów (lub triacylogliceroli). Poszczególne zespoły są utworzone przez cząsteczki glicerolu z trzech kwasów tłuszczowych w załączeniu. Dlatego pierwszym krokiem, który należy podjąć, aby móc je wykorzystać jako źródło energii jest przełamanie tych obligacji, w otherwords uwolnienia tłuszczu, który jest dołączony do gliceryny tłuszczu. W tym celu, L quid®1500 zawiera cholinę i wyciąg z zielonej herbaty epigallokatechiny, który uwalnia tłuszcz z złożach złamania tych wiązań chemicznych, a jednocześnie ochronę przed działaniem wolnych rodników powstających w procesach metabolicznych. Po uwolnieniu z tych kwasów tłuszczowych powinna wnikać do organelle, która ma włókna mięśni zwanych mitochondria: to znaczy w którym są utleniane i przekształcane na energię to potrzebne.


INFISPORT L Quid®1500 zawiera 1,500 mg czystego L-karnityny, która działa na transport tego tłuszczu do wnętrza kotła metaboliczną (mitochondria), tak, że jest ona przekształcona w energię.


W ten sposób, L 1500 funtów pomaga nam zwrócić tłuszczu w energię, która jest dość ciekawe, zarówno z punktu widzenia sportowego, a także diet odchudzających. W tym samym czasie, kwasu cytrynowego, zawierającego L funtów 1500 pomaga zarówno metabolizm energii, jak również neutralizacji kwasu organicznego, który ma miejsce w czasie ćwiczeń fizycznych. Witamina B7 uczestniczy w wielu procesach metabolicznych. Jest on obecny w błonach komórkowych, jak lecytyna lub fosfatydylocholina, która odgrywa ważną rolę w metabolizmie tłuszczu, ponieważ ułatwia transport z wątroby do komórek. Podobnie, także stanowi część innych związków o dużym znaczeniu praktycznym, takich jak acetylocholina, neuroprzekaźnik, niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.


Infisport L quid® 1500 jest przedstawiony w pakiecie wyświetlacza, zawierające 30 ampułek po 10 ml i pudełko 2 pitnych fiolek po 10 ml.Arkusz danych:Składniki:


Woda oczyszczona, fruktozę, L karnityna, cholina cytrynian, kwas cytrynowy, wyciąg z zielonej herbaty, sorbinian potasu i zapachu cytrynowym.Jak używać:


Take 1 3 ampułki dziennie, przed posiłkiem lub treningiem.


Infisport L-Quid 1500 30 Units 10ml jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie fitness znajdziesz Infisport L-Quid 1500 30 Units 10ml i powiązane produkty. Nasza gama produktów Suplementy sportowe została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Infisport L-Quid 1500 30 Units 10ml

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij