Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Infisport

Infisport Nd3 Citrus Powder 800gr

  • Infisport Nd3 Citrus Powder 800gr
  • Infisport Nd3 Citrus Powder 800gr

Infisport Nd3 Citrus Powder 800gr

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Infisport Nd3 Citrus Powder 800gr

INFISPORT ND3


Zwalcza FATIGUE CAŁKOWICIE


Najnowsze badania w fizjologii ćwiczeń wykazały, że podczas długich treningów, podczas konsumpcji glikogenu, duża ilość wolnych rodników jest produkowany, że uszkodzenie włókien mięśniowych.


Ponadto prowadzi to do znacznego zwiększenia kwasicy metabolicznej. Jednakże, jeśli naprężenie jest przedłużona do czasu, gdy własne aminokwasy są wykorzystywane w rozgałęzionym łańcuchu (L leucyna, izoleucyna L i L walina) i wytwarza duże ilości amoniaku, ze względu na wykorzystanie białek mięśniowych jako źródło energii, które powinny być szybko usunięte.


Zużycie aminokwasów o rozgałęzionym łańcuchu sobie prowadzi do nagłego pojawiania się tzw centralnego zmęczenia. Ponadto, niższe poziomy L glutaminy wynikające z jego stosowania, jako źródła glikogenu i Detoksykujący amonowych prowadzą do tak zwanego zespołu przetrenowania w którym funkcje ciałami układu immunologicznego są naruszane.


W wyniku tych badań Infisport utworzył Infisport ND3, produkt formułowane ze składników okazały się mieć ergogenic działania. Również, gdy wykorzystywane wspólnie w odpowiednich proporcjach, wzajemnie wzmacniają się.


Natychmiastowe i długotrwałe efekty energetyczne różnych węglowodanów, które zawiera są połączone przez niestrudzonych efekty wzmocnionych rozgałęzionego łańcucha aminokwasów L Leucyny, że przetrenowanie efekty prewencyjne i detoksykacji wyraźnie wykazane z L glutaminy, z silnym przeciwutleniaczem wpływu witaminy C i E, które chroni przed działaniem wolnych rodników powstających podczas ćwiczeń i neutralizacja kwasicy metabolicznej przez jego zawartości kwasu cytrynowego i cytrynianu.


Ponadto, zawartość witaminy B1 i magnezu ułatwia przemianę węglowodanów w energię. Witamina B6 jest niezbędna w metabolizm białek.


Infisport ND3 jest w butelkach zawierających 800 g. o smaku cytrusowym. W ten sposób, może być mieszany w tym samym pojemniku z napojem bogaty w energię minerałami VITALDRINK.


Infisport ND3 SOLIDO to nowy preparat opracowany według najnowszych badań fizjologii ćwiczeń.


Składniki zostały sformułowane w stosunku do których ich efekty wzmocnienia ze sobą w taki sposób, aby zapewnić szybkie energii dzięki zawartości dekstrozy, glukozy i maltodekstryny, odniesionych polimerów różnych długościach łańcucha i zawierające amylopektyn.


To opóźnia wystąpienie zmęczenia centralnego, detoksykację organizmu, wzmacnia system odpornościowy, chroni włókna mięśniowe z negatywnymi skutkami spowodowanymi przez wolne rodniki uwalniane podczas ćwiczeń i zneutralizować kwasicę metaboliczną.


Składniki:


Długie maltodekstryny łańcuchowe glukozowe polimery o różnych długościach łańcucha, dekstroza, amylopektyn, rozgałęzione aminokwasy (L leucyna, L walina, L izoleucyna) L glutaminy, jabłkowy pektyny (E440i) zakwaszający: kwas cytrynowy aromat, tlenek magnezu, naturalny kolor Beta-karoten (E160ii), środek słodzący: sukraloza (E955), witaminy C, E, B6 i B1 (kwas askorbinowy, tokoferol, octan dl alfa, chlorowodorek pirydoksyny, chlorowodorek tiaminy).


Instrukcje:


Rozpuścić 3 miarki (60 g) na 500 ml wody na orzeźwiającego drinka energetycznego i przyjemny smak. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Pić w odstępach 15 20 minut podczas treningu lub zawodów. Może być również stosowany do zastępowania napoju w celu wykonywania. Rozpuścić 3 miarki (60 g) na 500 ml wody na orzeźwiającego drinka energetycznego i przyjemny smak. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem.


Nie należy przekraczać dziennej środków litra (6).


W traininn, pokazujemy całą charakterystykę Infisport Nd3 Citrus Powder 800gr. W fitness sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Infisport Nd3 Citrus Powder 800gr. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Infisport Nd3 Citrus Powder 800gr i korzystaj z naszych ofert fitness sprzętu.

Cechy Infisport Nd3 Citrus Powder 800gr

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij