Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Infisport

Infisport Nd3 Cross Up 34gr Forest Fruits

Infisport Nd3 Cross Up 34gr Forest Fruits

  • Infisport Nd3 Cross Up 34gr Forest Fruits
  • Infisport Nd3 Cross Up 34gr Forest Fruits
  • Infisport Nd3 Cross Up 34gr Forest Fruits

Infisport Nd3 Cross Up 34gr Forest Fruits

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Infisport Nd3 Cross Up 34gr Forest Fruits

INFISPORT ND3 CROSS UP zwalcza OGÓLNEJ zmęczenie.


W trakcie wykonywania intensywnego i długotrwałego wysiłku, podczas gdy spożywanie przechowywane glikogenu mięśni; kwasicy metabolicznej jest zwiększona, a duże ilości wolnych rodników, uszkodzenie włókien mięśniowych jest wytwarzany. Zmniejszenie dostępności glikogenu niesie ze sobą zwiększone zużycie aminokwasów, głównie glutaminy i rozgałęzionych aminokwasów (leucyna, walina, izoleucyna), co powoduje powstawanie dużej ilości amonu, wysoce toksyczne substancje, które muszą być szybko usuwane.


W tym samym czasie, to zmniejszenie stężenia aminokwasów rozgałęzionych jest związane z występowaniem tzw central zmęczenie i zmniejszone stężenie L glutaminy w wyniku jego stosowania, jak glikogen i odtruwające tworzące amon, powoduje tak zwany zespół przetrenowania gdzie funkcje ciałami układu immunologicznego jest zagrożona.


Aby uniknąć tych procesów katabolicznych, Infisport utworzył żel ND3 UP poprzecznym produkt formułowane ze składników okazały się mieć nie tylko ergogenic działania, lecz również w połączeniu z odpowiednich proporcjach są wzajemnie wzmocnienia. Jego formuła węglowodanów o różnych długościach geograficznych łańcucha zapewniają szybki i trwały energii w czasie.


Zawartość rozgałęzione amino łańcuch UP CROSS ND3, głównie L leucyna, posiada anty anty kataboliczne działanie i zmęczenie, które opóźnia wystąpienie zmęczenia w "centrum".


Glutamina ma działanie zapobiegawcze przetrenowania i posiada zarówno detoksykujący skargę działając na amonu radykalnej. Witaminy C i E mają silny przeciwutleniacz, chroni włókna mięśniowe ich wpływ na wolnych rodników powstających podczas ćwiczeń.


Zawartość witaminy B1 i magnezu ułatwia przemianę węglowodanów w energię.


Ponadto preparat ND3 poprzeczne o przeznaczony jest do zwalczania kwasicę, dzięki wysokiej zawartości cytrynianu i kwasu cytrynowego.


Tak więc ND3 CROSS UP stanowi nowość w dziedzinie dodatków sportowych, ponieważ jest to tylko żel, który działa w całości w warunkach fizjologicznych w organizmie po poddaniu intensywnego i długotrwałego wysiłku.


Składniki:


Glukoza (dekstroza), glukozowe polimery o różnych długościach łańcucha, sacharoza, skrobia, aminokwasy (l glutaminę, L leucynę, L walina, L izoleucyny), jabłko pektyn (E440), tlenek magnezu, kwas cytrynowy bezwodny (E330), cytrynian sodowy benzoesan sodu (E211), sorbinian potasu (E202), beta-karoten

(E160ii) w cytrusowym smaku i E 124 w smaku jagód, kofeina (smak jagody), aromat, witamina C (kwas askorbinowy askorbinowy), witamina B1 (chlorowodorek tiaminy)


Instrukcje:


Weź paczkę, a następnie napić się wody (lub rozpuścić w napoju) przed rozpoczęciem treningu lub o dużym natężeniu wysiłku lub robiąc to. Dokonywanie powtarzane co 45 60 minut, jeśli to konieczne.


Infisport Nd3 Cross Up 34gr Forest Fruits jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie fitness znajdziesz Infisport Nd3 Cross Up 34gr Forest Fruits i powiązane produkty. Nasza gama produktów Rekuperatory została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Infisport Nd3 Cross Up 34gr Forest Fruits

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności