Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Inov8

Inov8 F-lite 235 S

Inov8 F-lite 235 S

Inov8 F-lite 235 S

  • Inov8 F-lite 235 S
  • Inov8 F-lite 235 S
  • Inov8 F-lite 235 S
  • Inov8 F-lite 235 S
  • Inov8 F-lite 235 S

Inov8 F-lite 235 S

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Inov8 F-lite 235 S

Ewolucja The Original Series Lite F, F Lite 235 umożliwia sportowca do podważenia treningu z większą elastyczność, trwałość i wszechstronność. The Shoe Ostateczny szkolenie zapewniające doskonałe konkurentów, Versatile F Lite 235 Funkcje 360 ​​stopni Rope Tec za ochronę palić, 40% gęstszy Heel jednostka dla stabilności, Multi Directional podeszwa elastyczność bezproblemowej Toe Bumper do ochrony Burpee i zwiększoną amortyzację.

Korzyści:

Dla fitness treningi, Performance Training, podnoszenie ciężarów, bieganie.

Najwyższy Stabilność: Powerheel wynosi 40% gęstszy od przedniej części buta buta, Dostarczanie maksymalną stabilność podczas podnoszenia ciężarów.

Naturalne Elastyczność: Next Generation Meta Flex Technologia pozwala na optymalne elastyczność w wielu kierunkach, a Met Cradle Lacing system przechowuje Foot Secure. Zarówno zapewnienia Moves obuwnicze Naturalnie ze stopą

Bezkonkurencyjna Grip: All New 360 Stopień Lina Tec systemu Wydłuża na buty Górny, Dostarczanie przyczepność i trwałość On wspina liny.

Zwiększona wytrzymałość: palec zderzaka została zrekonstruowana na najwyższy poziom ochrony przeciwko Burpee zmęczenie.

Lekkie: wszystkie niepotrzebne Podeszwa Guma zostało pozbawione Powrót służy do szybkiego, ruch naturalny.

Wszechstronność: the Powerheel zapewnia maksymalną stabilność podczas podnoszenia odważniki, ile przedniej części stopy zapewnia większą amortyzującą w Shock wchłanianie i Ochrony robiąc Box przeskakuje lub pracuje.

Dane techniczne:

Waga: 235g / 8,5 uncji

Krój: Standardowy krój

Wkładka: 3mm

Podeszwa środkowa: Compressed Eva

Spadek: 0mm

technologie:

Trzony / DFB:

Zarejestrowana Numer projektu: 4015985 opatentowany w: Europa, Chiny, Japonia, Korea i USA

Opatentowana Dynamiczna Powięź Zespół ™ (DFB) naśladuje winda kotwiczna efekt dostarczania akcja energii przy każdym kroku, pomagając sportowiec poruszać się szybciej i bardziej efektywnie

Fit / Standardowy krój:

Nasz standard fit oferuje ściśle przylegające Heel, który blokuje buta w pozycji, podczas gdy szerszy nosek Umożliwia palcach Aby pochylenie podczas uruchamiania w sposób naturalny lub podnoszenie ciężarów. Standardowy krój kostiumów Ci o szerszych stopach i sportowców zastosowaniem produktu do długich sesji.

Strzałka / 1arrow:

Wysoki Responsive butów


W tym momencie, Inov8 F-lite 235 S jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W traininn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Obuwie męskie i w kategorii Sneakers. Posiadamy szeroki wybór Sneakers dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Inov8 F-lite 235 S

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij