Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Joma

Joma Vela Short Junior

  • Joma Vela Short Junior
  • Joma Vela Short Junior
  • Joma Vela Short Junior

Joma Vela Short Junior

Opis produktu Joma Vela Short Junior

Dane techniczne:

Jersey spodenki bawełniane

90% Bawełna 10% EA


W traininn, pokazujemy całą charakterystykę Joma Vela Short Junior. W fitness sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Joma Vela Short Junior. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Joma Vela Short Junior i korzystaj z naszych ofert fitness sprzętu.

Cechy Joma Vela Short Junior

Długość
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Joma vela krótki junior

-

Kupiłem to dla mojego syna, który ma 6 lat. Pasują idealnie i oboje je kocham tyle. Tkanina jest inny niż to, co myślałem, że były, ale widzę, że nie wyjaśnia tkaninę w szczegółach powyżej. Nie jest to zarzut, po prostu coś wspomnieć. Kupiłem dwa produkty Joma i Oni są naprawdę imponujące.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij