Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ksix

Ksix Solar Power 4000 Mah

  • Ksix Solar Power 4000 Mah
  • Ksix Solar Power 4000 Mah
  • Ksix Solar Power 4000 Mah

Ksix Solar Power 4000 Mah

Opis produktu Ksix Solar Power 4000 Mah

Solar Power + to hybrydowy akumulator banku mocy, który może być ładowany thru energii słonecznej (mono krystaliczny panel słoneczny) lub dowolnego źródła zasilania przez port USB. Został on zaprojektowany w celu zapewnienia baterii do telefonów komórkowych podczas zajęć na świeżym powietrzu. Doskonałe rozwiązanie, aby naładować smartfon, tablet lub GPS, gdy jesteś z dala od źródła zasilania. Survival akcesoria podczas wędrówek, kemping, wspinaczka, itp

Dane techniczne:

Pojemność baterii: 4000 mAh litowo-polimerowa

Ładowanie akumulatora za pomocą panelu słonecznego: 200 mA / 5V

Ładowanie akumulatora za pomocą portu USB Micro: 1A / 5V

Wyjście USB: 1.5 / 5V

Czas ładowania przez port USB Micro: 4,5 godziny

Czas ładowania przez panel słoneczny: 20 godzin w najlepszych warunkach nasłonecznienia

Rozmiar: 140 x 71 x 11 mm

Waga: 165 g

Zawiera 1 karabinek


Ksix Solar Power 4000 Mah to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z fitness. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Energia i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Elektronika znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie traininn! Oferujemy szeroki wybór Ksix, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij