Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

LONSDALE

LONSDALE Face Saver

LONSDALE Face Saver

  • LONSDALE Face Saver
  • LONSDALE Face Saver

LONSDALE Face Saver

$ 69.95

Wyprzedane, ten element nie jest już dostępny

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu LONSDALE Face Saver

Kask Lonsdale twarzy Saver wykorzystuje najnowsze wzornictwo i wykorzystuje wyściełany poprzeczkę, aby chronić przed bezpośrednim trafień do twarzy, jednocześnie umożliwiając pełną gamę wizji. Duże otwory uszne wyściełane, aby zwiększyć ochronę, a regulowana górna i tylna zamknięcia koronki stworzyć wygodne i bezpieczne dopasowanie. Zewnętrzna powłoka jest całkowicie zbudowany na prawdziwej skóry, a wnętrze jest pokryte wilgocią pochłaniające materiał do szybkiego suszenia i utrzymując głowę chłodne podczas treningu.

Cechy:

Skóra Powłoka zewnętrzna

Wyściełana poprzeczka

Regulowane górne i tylne zamknięcie

Wilgotność materiału pochłaniające

Lonsdale logo


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na LONSDALE Face Saver! Pomyśl o traininn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania . traininn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak LONSDALE. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Ochrona .

Cechy LONSDALE Face Saver

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności