Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Madform

Madform MAD Freeze 60ml

  • Madform MAD Freeze 60ml
  • Madform MAD Freeze 60ml
  • Madform MAD Freeze 60ml

Madform MAD Freeze 60ml

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Madform MAD Freeze 60ml

MADFORM MAD Freeze to zimny żel, który działa jak lód. Zapewnia szybkie zwolnienie bolesnych mięśni lub stawów spowodowanych zmęczeniem, napięciem, skręceniami i naciągnięciami. Łatwo nakłada się i szybko wchłania.

MAD Freeze Cold Gel ma bazę alkoholu izopropylowego, mentolu, kamforu i Yerba Mate (llex paraguayensis), które powodują silne działanie na zimno.

Używanie zimna w medycynie jest znane jako leczenie krioterapii lub lodu. Jest często stosowany w pierwszej pomocy w leczeniu kontuzji, urazów lub innych obrażeń. To dlatego, że zmniejsza aktywność wewnątrz komórek zmniejsza zapotrzebowanie na tlen w mięśniach.

MAD Freeze Cold Gel powoduje także proces zwany zwężeniem naczyń. Skurcz naczyń powoduje, że naczynia krwionośne są bardziej wąskie i zmniejszają przepływ płynów w mięśniach. Pomaga to spowolnić pojawienie się obrzęku i siniaków. Z tego powodu lód jest często stosowany do urazów podczas pierwszej pomocy.


Odkryj wszystkie produkty Ochrona, które znajdziesz w traininn, jak Madform MAD Freeze 60ml. Kup teraz Madform MAD Freeze 60ml i oszczędzaj na produktach Kremy. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Madform, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Madform MAD Freeze 60ml i inne w naszym sklepie fitness? Dzięki traininn, można teraz znaleźć ogromny wybór Ochrona pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Madform MAD Freeze 60ml

Podkategorie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij