Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Madform

Madform MAD Freeze 60 ml

Madform MAD Freeze 60 ml

  • Madform MAD Freeze 60 ml
  • Madform MAD Freeze 60 ml
  • Madform MAD Freeze 60 ml

Madform MAD Freeze 60 ml

Opis produktu Madform MAD Freeze 60 ml

MADFORM MAD Freeze to zimny żel, który działa jak lód. Zapewnia szybkie zwolnienie bolesnych mięśni lub stawów spowodowanych zmęczeniem, napięciem, skręceniami i naciągnięciami. Łatwo nakłada się i szybko wchłania.

MAD Freeze Cold Gel ma bazę alkoholu izopropylowego, mentolu, kamforu i Yerba Mate (llex paraguayensis), które powodują silne działanie na zimno.

Używanie zimna w medycynie jest znane jako leczenie krioterapii lub lodu. Jest często stosowany w pierwszej pomocy w leczeniu kontuzji, urazów lub innych obrażeń. To dlatego, że zmniejsza aktywność wewnątrz komórek zmniejsza zapotrzebowanie na tlen w mięśniach.

MAD Freeze Cold Gel powoduje także proces zwany zwężeniem naczyń. Skurcz naczyń powoduje, że naczynia krwionośne są bardziej wąskie i zmniejszają przepływ płynów w mięśniach. Pomaga to spowolnić pojawienie się obrzęku i siniaków. Z tego powodu lód jest często stosowany do urazów podczas pierwszej pomocy.


Kupuj swoje ulubione Ochrona modele i ciesz się fitness. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Madform MAD Freeze 60 ml. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Madform MAD Freeze 60 ml, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w fitness telefonicznie lub email.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności