Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Mc david

Mc david Cross Compression With Hip Spica

  • Mc david Cross Compression With Hip Spica
  • Mc david Cross Compression With Hip Spica

Mc David Cross Compression With Hip Spica

Opis produktu Mc david Cross Compression With Hip Spica

Technika ta wykorzystuje ogólną naukę o kompresji i naszą oddychającą tkaninę techniczną o wysokiej wytrzymałości na wzór, który naśladuje techniki tapingu trenerów sportowych.

Cross Compression TM wykorzystuje stabilizującą kompresję i unikalny wzór opasania, który naśladuje owijkę bioder spica używaną do leczenia ściągania pachwin i szczepów odwodziciela biodra i zginacza. Pomaga to zapobiegać i pomaga odzyskać duże obrażenia mięśni. ”


Dodatkowo, Mc david Cross Compression With Hip Spica w kategorii Odzież męska z naszego sklepu online fitness, znajdziesz inne powiązane produkty Spodnie długie bib. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Mc david, w traininn, znajdziesz produkty fitness, które również Cię zainteresują. Mc david koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia fitness zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Mc david Cross Compression With Hip Spica

Właściwości
Długość
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij