Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nalgene

Nalgene Medium Travel Kit

  • Nalgene Medium Travel Kit
  • Nalgene Medium Travel Kit
  • Nalgene Medium Travel Kit

Nalgene Medium Travel Kit

Opis produktu Nalgene Medium Travel Kit

Regulamin TSA wydany 26.09.2006 wezwanie do butelek 3 uncji lub mniej. Większość butelek w średnim zestawie podróży są zbyt duże. Zapoznaj się z zestawu Mały Dojazdowej. Wykonana z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Wybór (6) gwarantowanej szczelnych, trwałych butelek; niektóre z niezależnych zakrętek, niektóre z przydatnych dozowania i czapki (2) słoiki przechowywania. Słoiki nie są zalecane do przechowywania cieczy (patrz poniżej). Można myć w zmywarce (na górze szafy).


Tutaj w Nalgene mamy bardzo wysokie standardy, jeśli chodzi o powołanie szczelny pojemnik. Mamy wypełnić pojemnik, a następnie ciśnienie to. Jeśli nie weźmiemy pod uwagę, że wyciek przejść test i być godnym miano szczelne. Testujemy słoiki przez napełnianie wodą, a następnie obracając je do góry nogami. Jeśli woda nie wychodzi uważamy słoik zdać test. Więc słoiki odbędzie płyn, ale nie odbywają się na tak wysokim poziomie jak butelki. Słoiki mogą być również lepszym wyborem dla grubszych cieczy, takich jak płyny kosmetyczne, żele. I oczywiście, że są idealne dla Tums lub Advil.


Gdzie jest duży zestaw Travel, pytasz? Dobre pytanie, tak długo, jak ktoś pamięta doszło tylko małych i średnich, choć trzeba powiedzieć, medium jest bardzo ładny rozmiar.


Od lewej do prawej


Butelka w / Red cap to 1 uncja


Butelka w / Plac niebieskim kapturkiem jest 2 uncji (taki sam rozmiar jak butelki w / białej czapce)


Prostokątna butelka w / zielonej czapce jest 4 uncje


Kolejne dwie butelki są 4 uncji, idealne na szampon i odżywka


Białe czapki dozujące pasuje na wszystkie butelki w zestawie (z wyjątkiem 1/2 uncji)


Kwadratowe butelki wynosi 2 uncji, jego samo jak butelki w / blue cap


Większy słoik jest 2 uncje


Ostatni słoik jest jedna uncja


Wszystkie butelki są BPA Bezpłatne


Wytrzymały i niezawodny


Ekonomiczny


Zmywarka Bezpieczne (góra stojak tylko)


Wytrzymuje temperatury od 100 ° C (148ºF) do 120ºC (248ºF)


Nalgene Medium Travel Kit jest idealny, by dopełnić twój sprzęt fitness. W twoim sklepie online traininn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na traininn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym fitness znajdziesz inne produkty fitness dopełniające Nalgene Medium Travel Kit.

Cechy Nalgene Medium Travel Kit

Opinie klientów i pytania (4)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Wielki produkt

-

Większość małych plastikowych pojemników złamać lub zalanie. Pojemniki Nalgene nie mają takich problemów, po prostu działa.

Dobre solidne butelki podróży

-

Bardzo dobrej jakości, z ciasnych uszczelnienia dla płynów.

Plastikowa żywność

-

Bardzo dobry zestaw małych butelkach, który zamyka się bardzo dobrze. których oba można wkręcić trzonków odlewania bardziej elastyczny. Czapki z 2 garnki to duża puszka mój gust.

Plastikowe „zdrowe”

-

Bardzo dobry zestaw małych butelkach, który zamyka się bardzo dobrze. których oba można wkręcić trzonków odlewania bardziej elastyczny. Czapki z 2 garnki to duża puszka mój gust.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij