Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nutrisport

Nutrisport Outdoor Bar 20 Units

  • Nutrisport Outdoor Bar 20 Units
  • Nutrisport Outdoor Bar 20 Units

Nutrisport Outdoor Bar 20 Units

Opis produktu Nutrisport Outdoor Bar 20 Units

Wzbogacony o szybką i powolną absorpcję węglowodanów, ten baton energetyczny jest idealny do uzupełnienia energii zużywanej podczas ćwiczeń, dzięki czemu mogą utrzymać maksymalną intensywność podczas sesji. Dzięki zrównoważonemu stosunkowi cukrów prostych i złożonych, zapobiega możliwym pikom cukru we krwi, które są wówczas odpowiedzialne za przerażający „efekt otaczający”, w którym to czasie dostępność energii spada, pośrednicząc w działaniu insuliny. Energetyczny charakter jego składników podkreśla także średniołańcuchowe trójglicerydy (znane jako MCT, średniołańcuchowe trójglicerydy). MCT są szybko metabolizującymi tłuszczami, które łatwo przyswajają i natychmiast dostarczają kalorii. Ten rodzaj tłuszczu nie jest wchłaniany w tkance tłuszczowej i jest bardzo korzystny dla sportowców wytrzymałościowych, którzy charakteryzują się zużyciem fizycznym, które zapewnia intensywność treningów i / lub zawodów. Ukończył spożycie energii dzięki kombinacji magnezu (170 mg na bar) i potasu (230 mg na bar), szczególnie odpowiednich, aby zapobiec występowaniu skurczów w sporcie, takim jak triathlon, gdzie pocenie się i zanik mięśni powoduje utratę tak niezbędnych minerałów dla sprawności fizycznej.Na koniec podkreśl zawartość białka, która jest niezbędna do zachowania masy mięśniowej i zapobiegania katabolizmowi podczas ćwiczeń. Aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb sportowców wytrzymałościowych, bar OutDoor zapewnia odpowiednią ilość witamin, które pozwalają na szybką regenerację podczas wyścigu, a tym samym na kontynuowanie intensywnych ćwiczeń.


Sprawdź Nutrisport Outdoor Bar 20 Units w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Zdrowie i odżywianie i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Suplementy sportowe w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w traininn.

Cechy Nutrisport Outdoor Bar 20 Units

Suplementy dla sportowców

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij