Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Polar

Polar Kit Pilas HR/Ft40/Ft60/Ft80

  • Polar Kit Pilas HR/Ft40/Ft60/Ft80
  • Polar Kit Pilas HR/Ft40/Ft60/Ft80

Polar Kit Pilas HR/Ft40/Ft60/Ft80

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Polar Kit Pilas HR/Ft40/Ft60/Ft80

To nie może być łatwiejsze do wymiany baterii w urządzeniu Polar. Ten zestaw zawiera baterię CR2025, pierścień uszczelniający i pokrywę baterii dla łatwej i szybkiej wymiany.

Nie czekaj dłużej i kupuj Polar Kit Pilas HR/Ft40/Ft60/Ft80 - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na traininn znajdziesz inne produkty Energia w kategorii Elektronika , co dopełni twój zakup. Kupuj Polar Kit Pilas HR/Ft40/Ft60/Ft80 i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Energia i wybrać coś dla siebie.

Cechy Polar Kit Pilas HR/Ft40/Ft60/Ft80

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij