Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Polar

Polar Kit Pilas HR/Ft40/Ft60/Ft80

Polar Kit Pilas HR/Ft40/Ft60/Ft80

  • Polar Kit Pilas HR/Ft40/Ft60/Ft80
  • Polar Kit Pilas HR/Ft40/Ft60/Ft80
  • Polar Kit Pilas HR/Ft40/Ft60/Ft80

Polar Kit Pilas HR/Ft40/Ft60/Ft80

Opis produktu Polar Kit Pilas HR/Ft40/Ft60/Ft80

To nie może być łatwiejsze do wymiany baterii w urządzeniu Polar. Ten zestaw zawiera baterię CR2025, pierścień uszczelniający i pokrywę baterii dla łatwej i szybkiej wymiany.

Korzystaj z naszych ofert dla Polar Kit Pilas HR/Ft40/Ft60/Ft80. W twoim sklepie online fitness, w traininn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem fitness. Możesz także sprawdzić inne kategorie fitness i znaleźć produkty marki Polar w najlepszej cenie.

Cechy Polar Kit Pilas HR/Ft40/Ft60/Ft80

Podkategorie
Podkategorie
Podkategorie
Ładowarki i akumulatory

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności